Turpinot vasaru tradīciju, no 6. jūlija līdz 31. augustam Latgales vēstniecība GORS aicina sestdienās iepazīt koncertzāli un doties izzinošās ekskursijās, kurās pirms tam nevajag veikt iepriekšēju pieteikšanos.

No 6. jūlija līdz 31. augustam Latgales vēstniecībā GORS katru sestdienu pulksten 13.00 notiks izzinošas ekskursijas, kuru laikā bez iepriekšējas pieteikšanās ir iespēja iepazīt koncertzāles iespējas un telpas. GORS iepazīšanas iespēju aicināti izmantot gan rēzeknieši, gan pilsētas viesi. Ekskursijas ilgums ir viena stunda un tajā varēs ieskatīties gan Lielajā, gan Mazajā zālē, semināru zālē, orķestra mēģinājumu zālē, horeogrāfijas zālē, kā arī pabūt aizskatuves zonā, ielūkoties mākslinieku grimētavās un nokļūt uz Jumta terases. Ekskursijas noslēgumā laipni aicinām aplūkot arī Mākslas galerijas aktuālo izstādi. Apmeklētājiem gan lūdzam ņemt vērā, ka pasākumu dienās ekskursijas maršruts gan var mainīties, kā arī pasākumu dēļ var tikt ierobežota kādu koncertzāles telpu apskates iespēja. Sestdienu ekskursijas Latgales vēstniecībā GORS tiek rīkotas jau vairākus gadus. Ekskursiju mērķis ir atvieglot Latgales vēstniecības GORS iepazīšanu, jo ekskursijai nevajag pieteikties pirms tam un, zinot konkrētu laiku, kas ir sestdienās 13.00, ir iespēja pielāgot GORS apskati savām aktivitātēm.

Ekskursijas maksa pieaugušajiem ir 2,00 €, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem 1,50 €. Piedalīties ekskursijā var, iegādājoties biļeti Latgales vēstniecības GORS kasē vai internetā latgalesgors.lv (biļetes ar samazinātu maksu gan tikai GORS kasē). Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs – gan nopērkot biļetes iepriekšpārdošanā, gan tieši pirms ekskursijas. Vietu skaits katrā ekskursijā ir ierobežots. Plašāka informācija par ekskursijām saņemama, zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv. Ekskursiju biļetēm netiek piemērotas GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībnieku atlaides. Jūlijā ekskursijas notiks 6., 13., 20. un 27. jūlijā, bet augustā – 3., 10., 17., 24. un 31. augustā. Īpašais piedāvājums 24. augustā – festivāla “LNSO vasarnīca” apmeklētāji, uzrādot kādu no festivāla koncerta biļetēm, ekskursijā varēs doties bez maksas (pirms tam izņemot bezmaksas biļeti GORS Informācijas centrā).

Citā laikā ekskursijām Latgales vēstniecībā GORS var pieteikties, zvanot 646 33303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv. Koncertzāles apskate iespējama visās nedēļas dienās, arī sestdien un svētdien. Stundu ilgās ekskursijas maksa individuālajiem apmeklētājiem vai grupām līdz 10 personām ir 20,00 € (skolēniem, studentiem, pensionāriem 15,00 €), bet grupām, kurās interesentu skaits ir 10 un vairāk – ekskursijas maksa ir 2,00 € personai (skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,50 €). Ikdienā Latgales vēstniecība GORS parasti atvērta apmeklētājiem no 12.00 līdz 22.00 (pirmdienās no 12.00–18.00) un interesenti var apskatīt gan izstādi Mākslas galerijā, gan pirmā un otrā stāva publiskās zonas, paviesoties kafejnīcā “Zīds” vai nopirkt pasākumu biļetes un suvenīrus Informācijas centrā-kasē.

Plašāk par Latgales vēstniecību GORS – latgalesgors.lv.

Informāciju sagatavoja Edīte Husare, Latgales vēstniecības GORS (SIA “Austrumlatvijas koncertzāle”) Mārketinga nodaļas vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?