Šī publikācija ir sagatavota ar Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Rēzeknes pilsētas dome un tā var neatspoguļot Programmas, Programmas dalībvalstu Latvijas un Krievijas, kā arī Eiropas Savienības viedokli.

Programmas mājas lapa ir www.latruscbc.eu

Projekta budžets – tāds bija galvenais jautājums projekta “Zaļās pilsētvides plānošana un pārvaldība ilgtspējīgai pilsētu attīstībai Latvijas – Krievijas robežpilsētās” (LV-RU-021) vadības darba grupas pirmajā tikšanās reizē, kas notika Rēzeknē 3. jūlijā.

Projekta vadības darba grupas locekļus sveica Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, novēlot produktīvu darbu un visu projektā noteikto mērķu sasniegšanu. Pleskavas un Rēzeknes pārstāvji apsprieda atskaišu sastādīšanas jautājumus, avansa maksājumu pieprasījumu grafiku, kā arī diskutēja par projektā rīkojamo pasākumu formātu.

Pēc darba grupas sēdes Pleskavas pilsētas domes administrācijas pārstāvjiem tika organizēta neliela ekskursija pa Rēzeknes pilsētas Ziemeļu rajonu, kur atrodas parks kas tiks rekonstruēts projektā, kā arī galvenie pilsētas rūpniecības objekti (gan tie, kas joprojām strādā, gan slēgtie). Rūpnīcas un parks ar memoriālu padomju gūstekņu nometnes vietā Ziemeļu rajonā ir galvenie topošo ekskursiju maršrutu, kas tiks izstrādāti projekta gaitā, objekti.

Kopējās projekta izmaksas ir 650 560,77 eiro, no kuriem līdzfinansējums no Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam ir 585 504,69 eiro.

Kontaktinformācija: projekta vadītāja  Nataļja Jupatova, t. +371 64607686, e-pasts: natalija.jupatova@rezekne.lv

Projekta partneri:

  • Rēzeknes pilsētas dome (vadošais partneris),  www.rezekne.lv;
  • Pleskavas pilsētas administrācijas būvniecības departaments.

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programma 2014.-2020. gadam finansiāli atbalsta vienotas pārrobežu attīstības aktivitātes ar mērķi uzlabot reģionu konkurētspēju, izmantojot to potenciālu un atrašanās priekšrocības krustcelēs starp Eiropas Savienību un Krievijas Federāciju.

Latvijas-Krievijas pārrobežu sadarbības programmu 2014.-2020. gadam līdzfinansē Eiropas Savienība, Latvijas Republika un Krievijas Federācija.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?