4. augustā Rēzeknes Pilsētas svētku laikā jau desmito reizi notiks krāšņs pasākums visai ģimenei – Ģimeņu parāde. Piedalīties var ne tikai Rēzeknes ģimenes ar bērniem, bet arī novadā un citās Latvijas pilsētās dzīvojošās ģimenes. Jubilejas parādes tēma – Fantāzijas lidojums!

Dalībai parādē jāreģistrējas, kā arī jāizdomā spilgts un oriģināls tēls visiem ģimenes locekļiem, jāpārdomā tērpi, jāsarūpē rekvizīti, aksesuāri vai arī jāizpušķo bērnu ratiņi, leļļu ratiņi, bērnu auto vai velosipēds.

Svētku programmā: Ģimeņu parāde, bērnu transportlīdzekļu defilē, fotosesija, koncertprogramma, putu diskotēka, burbuļu šovs, bērnu rotaļu laukumi un konkursi, spēles, kā arī parādes uzvarētāju apbalvošana.

Atraktīvākā un radošākā ģimene kā galveno balvu no pasākuma ģenerālsponsora SIA “Kind Service” saņems kruīzu visai ģimenei uz Zviedriju ar Tallink ar apmaksātiem ceļa izdevumiem.  1., 2. un 3. vietas ieguvēji saņems dāvanu kartes tematiskā izklaides parka “ABpark Spice Home“ apmeklējumam visai ģimenei.

Tāpat visām ģimenēm būs iespēja laimēt citas vērtīgas balvas no veikala „Sjuzanna”, A/S „Swedbank”, Rīgas Māmiņu Kluba, SIA “Rimi Latvia”, SIA „Maxima Latvija”, dāvanu kartes no bērnu-jauniešu izklaides centra “Juniors”, bērnu rotaļu Vinni centra, 13. Saeimas deputāta Ivana Ribakova, biļetes visai ģimenei uz Rēzeknes Olimpiskā centra āra peldbaseinu, balvas no SIA “Mūsu Pankūkas” un SIA “Top Končas”, no kompānijas “Teva”, balvas no kafejnīcas “Family Cafe Rēzekne”, Jāņa Rozes grāmatnīcas, picērijas “La’Pizza”, kafejnīcas “Bubble Waffle Café”, bērnu veikala “Vinnijs Pūks”, no animatora Rēzeknē Marinas Bikovas, Rēzeknes TIC, kā arī citas.

Visas ģimenes, kas piedalīsies parādē, saņems garantētas balvas no bērnu izklaides centra “Kidzone”, pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”, ARPC “Zeimuļs”, SIA “Rimi”, un vēl būs daudz pārsteigumu!

Šogad Rēzeknes Tūrisma attīstības centrs pasniegs dalībniekiem speciālbalvas un izvēlēsies labākos darbus izstādei, kas pēc parādes būs apskatāma Tūrisma attīstības centra telpās.

Pieteikties dalībai Ģimeņu parādē var līdz 30. jūlijam, zvanot uz tālr. 28375137, kā arī rakstot uz e-pasta adresi konkurspr@inbox.lv. Pieteikumā jānorāda: ģimenes uzvārds, bērnu skaits un to vecums, kontakttālrunis, kā arī ģimenes tēla un bērnu transportlīdzekļa nosaukums. Pieteikuma iesūtīšanas kārtas numurs būs ģimenes numurs, ar kuru tā piedalīsies parādē!

Pasākumu atbalsta: Rēzeknes pilsētas dome, pašvaldības aģentūra „Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”, Rēzeknes Tūrisma attīstības centrs, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs”, Rēzeknes Olimpiskais centrs, SIA “Kind Service”, Tallink, veikals „Sjuzanna”, Bērnu izklaides centrs “Kidzone”, izklaides parks “ABpark Spice Home”, bērnu rotaļu laukums “Vinni centrs”, bērnu-jauniešu izklaides centrs “Juniors”, A/S „Swedbank”, SIA “Rimi Latvia”, 13. Saeimas deputāts Ivans Ribakovs, “Maxima”, bērnu preču veikals “Vinnijs Pūks”, Jāņa Rozes grāmatnīca, picērija “La’Pizza”, SIA “Mūsu Pankūkas” un SIA “Top Končas”, kafejnīca „Family Cafe Rēzekne”, kafejnīca “Bubble Waffle Café”, kompānija “Teva”, animators Marina Bikova,  Rīgas Māmiņu klubs, “Good Mood”, SIA “Poligrāfserviss”.

Olga Strode, biedrība “Rēzeknes Māmiņu klubs”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?