SIA “Rēzeknes Satiksme” speciālisti turpina analizēt pasažieru priekšlikumus par izmaiņām konkrētu maršrutu kustības grafikā un shēmā. Ņemot vērā klientu lūgumu, no 8. jūlija koriģēti maršruti Nr. 10, 11 un 13.

Maršrutā Nr. 10 (“Rēzekne I” – Janapole) palielināts reisu skaits Liepu ielā, tostarp rīta stundās, lai nodrošinātu pasažieriem ērtākas pārsēšanās iespējas. Maršrutā Nr. 11 (Ļermontova iela) samazināti intervāli starp reisiem. Savukārt maršrutā Nr. 13 (Atpūta – Tūmuži) mainīta autobusa kustības shēma. Jau no pirmdienas autobuss no Tūmužiem brauks taisni uz pieturu “Centrs”, tad pagriezīsies uz Dārzu ielu, piestās pieturā “Rēzekne II” un brauks uz pieturu “Atpūta”. Pretējā virzienā autobuss kursēs pa tām pašām ielām. T.i., pasažieru ērtībai maršrutā Nr. 13 turpmāk būs iekļauta pilsētas centrālā daļa un pieturas Dārzu ielā.

Paust priekšlikumus vai saņemt konsultāciju par jauno maršrutu tīklu varat, zvanot uz tālr. 25697260, rakstot uz e-pasta adresi rezeknessatiksme@rezekne.lv; aktuālākā informācija par izmaiņām autobusu kustības grafikā pieejama vietnēs rezeknessatiksme.lv, rezekne.lv un uzņēmuma lapā sociālajā tīklā “Facebook”.

Informāciju sagatavoja Jekaterina Smolicka, pašvaldības izdevums “Rēzeknes vēstnesis

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?