Trešdien, 12. jūlijā, norisinājās Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētāja Aleksandra Bartaševiča kārtējā preses konference, kurā viņš medijiem pastāstīja, ka jaunā transporta shēma, ņemot vērā iedzīvotāju ieteikumus, tiks koriģēta, bet augustā viedokli par to būs iespēja izteikt pašvaldības organizētā aptaujā.

Priekšsēdētājs uzsvēra, ka gadījumā, ja vismaz 50% aptaujas dalībnieku ar shēmu būs apmierināti, tā tiks atstāta spēkā, savukārt, ja vairākums to neatbalstīs, uz Domi tiks virzīts jautājums par  iepriekšējā sabiedriskā transporta satiksmes plānojuma atgriešanu.

Ceturtdien Rēzeknes pilsētas domes sēdes laikā tika uzklausīts arī SIA “Rēzeknes Satiksme” ziņojums, kurā uzņēmuma pārstāvji uzsvēra, ka visas sūdzības tiek fiksētas un iespēju robežās jaunā shēma tiek koriģēta. Priekšsēdētājs klātesošajiem norādīja, ka augustā Domes sēdē tiks skatīts galīgais shēmas variants, par kuru iedzīvotāji varēs nobalsot. Vairākums deputātu šādu variantu akceptēja.

Balsojumu plānots organizēt Rēzeknes pašvaldības oficiālajā mājas lapā www.rezekne.lv, kā arī pašvaldības laikrakstā “Rēzeknes Vēstnesis”.

Paust priekšlikumus vai saņemt konsultāciju par jauno maršrutu tīklu varat, zvanot uz tālr. 25697260, rakstot uz e-pasta adresi rezeknessatiksme@rezekne.lv; aktuālākā informācija par izmaiņām autobusu kustības grafikā pieejama vietnēs rezeknessatiksme.lv, rezekne.lv un uzņēmuma lapā sociālajā tīklā “Facebook”.

7 Comments
 1. Татьяна 3 gadiem atpakaļ

  Верните, пожалуйста, старую маршрутную схему без пересадок!

 2. вова 3 gadiem atpakaļ

  Верните, пожалейте детей которым надо будет до школы добираться , пенсионеров и остальных жителей

 3. Eduards 3 gadiem atpakaļ

  Новое расписание очень удобное !
  Огромное спасибо за ваш вклад в развитие нашего города!

 4. Sergejs 3 gadiem atpakaļ

  Верните старые маршруты. Сделали не пойми что.

 5. Jānis 3 gadiem atpakaļ

  šis murgs, kas ir izdomāts nav vajadzīgs

 6. rezekne.lv 3 gadiem atpakaļ

  Gribam uzsvērt, ka komentāri, kas satur rupjības un naida runu, pašvaldības oficiālajā portālā netiek publicēti.

 7. Arnis 3 gadiem atpakaļ

  Domāju gan,ka nevajadzētu ko tādu mainīt pilsētas satiksmes autobusos. Jau tā pilsētā autobusi kursēja ar lielu starplaiku un ilgi nācās gaidīt. Piemēra pēc mums pilsētas autobusu kustības intervālus vajadzētu izveidot kā Jēkabpilī,kur pilsētas autobusiem kustībai ir mazs starplaiks. Ar ko mēs esam sliktāki par Jēkabpils pilsētu? Tur tieši otrādāk vel tik jaunus maršrutus atklāj un autobusi kursē pa visām pilsētas ielām.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?