Sestdien, 13. jūlijā jau astoto gadu pēc kārtas norisinājās ielu sporta un kultūras pasākums „Street Games”.

Centrālais pasākuma notikums bija ielu basketbola sacensības, kurās šogad kopā piedalījās 37 komandas, pārstāvot Rēzeknes un Jēkabpils pilsētas, kā arī Rēzeknes, Viļānu, Rugāju, Balvu, Preiļu, Aglonas un Krāslavas novadus. Sacensības aizritēja 4 dažādās vecuma grupās.

Emocijām bagātas un rezultātu ziņā ļoti līdzvērtīgas spēles norisinājās „Zēnu” grupā, kur 9 komandu konkurencē labākā komanda izrādījās „Zvaigzens” (Filips Sviklis, Adrians Šarigins, Artūrs Ziliņš, Erlends Šķesters), kuri finālspēlē pārspēja komandu „Now more” (Jānis Rundāns, Roberts Brenčs, Mareks Pridans, Mihails Smirnovs). Arī spēle par trešo vietu izvērtās ne mazāk aizraujoša, kurā pārāka bija komanda  „Melnā bumba” (Mārtiņš Rancāns, Marks Leščinskis, Raivis Lozovskis).

Dāmu turnīrs noritēja 5 komandām izspēlējot grupu turnīru, kur, neizjūtot zaudējuma garšu nevienā no spēlēm, par turnīra uzvarētājām kļuva komanda „Čiepas” (Elīna Anna Brante, Zane Neilande, Elīza Poiša), aiz sevis otrajā vietā atstājot Rēzeknes novada komandu (Arnita Poiša, Linda Rundāne, Sandra Adijāne, Kristīne Rimša) un trešās vietas ieguvēju komandu „VLAŽ” (Laila Mironova, Žanete Piļka, Aurēlija Zariņa, Viktorija Brinkeviča).

Jauniešu grupā kopumā piedalījās 10 komandas, kuras pēc grupu turnīra izspēlēja pusfināna un fināla spēles. Šoreiz pārliecinoši labākā bija viesu komanda no Jēkabpils „Miss Indriksons” (Jānis Censonis, Kārlis Būka, Edgars Mavenickis), finālā uzvarot vietējo Rēzeknes komandu „Čilotāji” (Rodrigo Jugans, Kristaps Krievs, Adrians Kupcovs, Kirils Troškovs). Spēli par trešo vietu uzvarēja komanda „Phoenix Suns” (Mārtiņš Svalbs, Artjoms Jeršovs, Kristers Pujats).

Par ielu basketbola „saldo ēdienu” kļuva vīriešu grupas turnīrs, kuram bija pieteikušās 13 komandas, kas tika sadalītas 2 apakšgrupās. Šogad finālā sacentās komandas  „Fresh Terase” no Rēzeknes un apvienotā Preiļu, Krāslavas un Aglonas novadu komanda „TB”. Šoreiz uzvaras laurus plūca vietēja komanda „Fresh Terase” (Valdis Seņkāns, Toms Upe, Rihards Koroševskis, Jānis Masaļskis), kas fināla spēlē pietiekami pārliecinoši uzvārēja komandu „TB” (Rihards Spīķis, Emīls Repeļs, Māris Pļavenieks). Trešo vietu izcīnīja Viļānu novadu pārstāvošā komanda „Viļāni” (Arvis Malta, Aleksejs Čakovs, Juris Meļņiks, Dainārs Lācis).

Līdzās ielu basketbolam, paralēli norisinājās arī citas aktivitātes. Kā jau ierasts, lielāko interesi izraisīja konkurss „Zelta roka”, kur uzvaru pārsteidzoši guva viens no jaunākajiem sacensību dalībniekiem Jānis Rundāns.

Šī bija astotā vasara, kad sporta klubs „Ezerzeme” un Artjoms Butjankovs, sadarbībā ar atbalstītājiem, organizē pasākumu „Street Games”. Organizētāji izsaka pateicību visiem dalībniekiem un atbalstītājiem, kuri bijuši kopā ar „Street Games” iepriekšējos gadus, īpašu pateicību izsakot Rēzeknes pilsētas domei un tās struktūrvienībai Rēzeknes pilsētas Sporta pārvaldei par finansiālu un tehnisku atbalstu pasākuma organizācijā.

Informāciju sagatavoja SB SK „Ezerzeme” valdes priekšsēdētājs Artūrs Šķesters

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?