Šīs vasaras nometņu laiks vēl nav beidzies, tāpēc Rēzeknes pilsētas domas pārvalde “Sociālais dienests” aicina pieteikties aizraujošai 10 darba dienu radošai un sportiski aktīvai nometnei bērniem no trūcīgām ģimenēm vecumā no 7 – 13 gadiem.

Nometnes paredzēta Rēzeknes 4. vidusskolā no 12. līdz 23. augustam (ieskaitot), katru dienu no plkst. 9.00 līdz 16.00.

Nometnes mērķis ir piedāvāt iespēju Rēzeknes pilsētas trūcīgo ģimeņu bērniem sekmēt bērnu un jauniešu pozitīvu laika pavadīšanu, fizisko attīstību, veicinot apkārtējās vides iepazīšanu un izpēti, kā arī iedvesmot veselīgam dzīvesveidam. Nometnes laikā bērniem tiks piedāvātas dažādas sporta aktivitātes, radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas, pārgājieni, orientēšanās un izbraukuma ekskursijas (zirgu sēta Untumi, Robežsardzes koledža – kinologi, ūdens tūrisma attīstības centrs „Bāka” – Lubāna mitrājs, Gunāra Igauņa senlaiku mūzikas instrumentu muzejs, Ezerkrasti, GORS). Bērniem tiks nodrošināta ēdināšana – brokastis, pusdienas un launags.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc nepalaid garām savu iespēju un piesakies nometnei līdz 8. augustam plkst. 12.00 pa tālruni 26675411 vai Rēzeknes pilsētas domas pārvaldē “Sociālais dienests” Atbalsta nodaļā – Zemnieku iela 16A, 2. stāvs, 202. kab. Dalība nometnē: bez maksas. Sīkāka informācija par nometni pa tālruni 26675411.

Informāciju sagatavoja Anita Batare, Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes “Sociālais dienests” Atbalsta nodaļas vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?