Otrdien, 6. augustā Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs tikās ar Valsts vides dienesta ģenerāldirektori Elitu Baklāni-Ansbergu un Rēzeknes reģionālās vides pārvaldes direktori Ēriku Ruskuli.

Tikšanās laikā tika apspriesta domes un Valsts vides dienesta sadarbība. Viena no svarīgākajām vizītes tēmām bija slūžu atjaunošana Rēzeknes upē. Rēzeknes pilsētas dome jau vairākus gadus cenšas saņemt atļauju atjaunojot slūžas, lai varētu regulēt ūdens līmeni Rēzeknes upē. Jau ziņojām, ka pilsētas dome ir uzsākusi projekta “Ūdens resursu ilgtspējīga izmantošana tūrisma attīstībā” īstenošanu, kas paredz Rēzeknes upes krastu un Krasta ielas sakārtošanu. Tomēr, ja nebūs iespējas atjaunot slūžas, tad neliels Krasta ielas un upes posms var palikt kā degradētā teritorija, un līdz ar to arī nevarēs sasniegt projektā paredzētos mērķus tūrisma attīstībā pilnā apjomā.

Tāpat tika pārrunāta Kovšu ezera parka izveide projekta “Atbalsts komercdarbības attīstībai, izveidojot Kovšu ezera parka darbībai nepieciešamo publisko infrastruktūru” ietvaros un SPA kompleksa būvniecība.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?