Svētdien, 4. augustā, pilsētas svētku ietvaros Rēzeknē notika krāšņs pasākums visai ģimenei – ģimeņu parāde. Šis spilgtais pasākums ir kļuvis par labu tradīciju Rēzeknes ģimenēm – šogad parāde notika jau desmito reizi. Svētkus organizēja “Rēzeknes Māmiņu klubs” sadarbībā ar pašvaldības aģentūru “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs” un ar Rēzeknes pilsētas domes atbalstu.

60 ģimenes no Rēzeknes, kā arī ģimene no Igaunijas pulcējās Rēzeknes centrā, lai demonstrētu savus radošos tēlus un savām rokām radītās bērnu mākslas ekipāžas, kā arī lai pacīnītos par balvām. Dalībnieku fantāzijai nebija robežu – svētkos viņi piepildīja visneparastākās un oriģinālākās idejas, ne velti jubilejas parādes tēma bija “Fantāzijas lidojums”.

Jubilejas parādes dalībniekus sagaidīja īsts Princis un Pelnrušķīte (Vasjkovu-Surikovu ģimene), piedāvājot piedalīties loterijā un laimēt balvas. Pasaku tēmu atbalstīja daudzas ģimenes – desmitajā parādē piedalījās visdažādākie pasaku varoņi – “Jemeļa uz krāsns”, “Alise Brīnumzemē”, “Muša Cakatuša”, Runcis Bazilio, Lapsa Alise, Buratīno un Malvīne no “Zelta atslēdziņas”, “Maša un Lācis”, “Baba Jaga un Nemirstīgais Kaščejs”, mūsdienīgās lelles Lol, Bārbijas, Lego varoņi, Latgales poniji, mākslinieki, svētku tortes un ziedu pļavas, tāpat bija arī dažāda tehnika – ugunsdzēsēju mašīnas, ekskavators un buldozers. Neiztika arī bez jūras tematikas – vairāki kuģi un pat bāka arī piedalījās Ģimeņu parādē.

Kā varēja pārliecināties žūrijas locekļi un svētku viesi, mammām un tētiem radošā fantāzija ir ļoti plaša. Bērnu ratiņi pārvērtās līdz nepazīšanai prasmīgo vecāku rokās. Visi ļoti centīgi veidoja savu tēlu, izmantojot kā materiālus kartonu un papīru, būvmateriālus un dabas veltes, daudzi vecāki līdz sīkumiem pārdomāja aksesuārus un tērpus visai ģimenei.

Interesantie tēli bija tik daudzveidīgi, ka žūrijas locekļiem – Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājam Aleksandram Bartaševičam, Rēzeknes kultūras un tūrisma centra direktores pienākumu izpildītājai Kristīnei Kokorevičai, Tūrisma attīstības centra vadītājai Jeļenai Kijaško, AS “Swedbank” vadītājai Jeļenai Pentjugovai, kompānijas “Tallink Latvija” speciālistei Kristīnei Gūtmanei un māksliniecei un pedagoģei Jeļenai Antonovai – bija ļoti grūti izvēlēties konkursa uzvarētājus. Pēc ilgas sanāksmes žūrija izvēlējās uzvarētājus, kuri tika apbalvoti ar vērtīgām balvām no daudzajiem svētku sponsoriem.

Rezultātā Grand Prix no ģenerālsponsora SIA “Kind Service” un Tallink – neaizmirstamu ceļojumu pa Baltijas jūru – kruīzu ar “Tallink” prāmi visai ģimenei uz Zviedriju laimēja Ovsjankinu ģimenes “Jemeļa uz krāsns”.

Godpilno 1. vietu ieguva Andžānu ģimenes ekipāža “Sveiciens no Brīnumzemes”, kas uz parādi atveda milzīgu kaķi no pasakas “Alise Brīnumzemē”. Kuzņecovu ģimene “Mušas Cakatušas ar patvāri” tēlā izpelnījās otro vietu. Trešo vietu saņēma Guļbenovu ģimenes Runcis Bazilio un Lapsa Alise ar tēlu “Zelta atslēdziņa”. Par lielisko priekšnesumu visi uzvarētāji saņēma dāvanu kartes uz izklaides parku “Avārijas Brigāde” ABpark Spice Home un biļetes visai ģimenei uz Olimpiskā centra “Rēzekne” atklāto peldbaseinu.

Īpašo balvu no Rēzeknes animatores Marinas Bikovas – dāvanu karti visai ģimenei uz spēli “Lazertag” un balvu no veikala “Sjuzanna” – ieguva Koršenkovu ģimenes “Mozī povori”.

Īpašo balvu no kompānijas “Tallink” – ceļojumu ar prāmi – saņēma Kundzišu ģimenes “Latgales poniji”, bet lego kuģi saņēma Zvīdru ģimenes “Jūras tēma”.

Īpašās balvas nominācijā “Fantāzijas lidojums” no 13. Saeimas deputāta Ivana Ribakova saņēma Andrejevu ģimenes “Jūras piedzīvojums”, Adijanovu “Karaliskā ģimene” un Rancānu “Jautro emociju ģimene”.

Balvas no AS “Swedbank” un veikala “Sjuzanna” ieguva Krilovu ģimenes “Mēs no pasakas”, Solimu “Drosmīgais ugunsdzēsējs”, Kurmeļevu “Rēzekne CITY”, Sjakstu “Nana kuģītis”, Meļņičenko “Rēzeknes torte” un Dukaļsku ģimenes “Atgriešanās pagātnē”.

Balvas no Rēzeknes Tūrisma attīstības centra un iespēju piedalīties izstādē ieguva Ševirevu ģimenes “Mākslinieki”, Kurmeļevu “Rēzekne CITY” un Šantaru ģimenes “Rēzekne”.

Savukārt ģimenes, kuras parādē piedalījās vismaz 5 reizes – Kuzņecovi, Strodi, Volkovi, Stepanovi, Guļbenoi, Smirnovi, Skudras, Tretjaki, Ševirevi, Ovsjankini, Zvīdri, Andrejevi, Voiciši-Virksteņi, Fjodorovi un Adijāni – kā visaktīvākās ģimenes saņēma īpašas balvas no Vasjkovu-Surikovu ģimenes.

Svētku turpinājumā ģimenes piedalījās loterijā, kur visas lozes bija pilnas, un laimēja balvas no daudzajiem Parādes sponsoriem – lielveikala “Rimi”, bērnu izklaides centra “Juniors”, picērijas “Hot pizza”, kafejnīcas “Family Cafe Rēzekne”, kafejnīcas “Bubble Waffle Cafe”, tirdzniecības tīkla “Maxima”, kompānijas “Teva”, bērnu veikala “Vinnijs Pūks”, “Jāņa Rozes grāmatnīcas”, picērijas “La’Pizza”, bērnu rotaļu centra “Vinni”, “Mūsu Pankūkas”, “TOP Končas” un Rīgas Māmiņu kluba.

Par dalību jubilejas Parādē visas ģimenes saņēma pateicības un balvas no pašvaldības aģentūras “Rēzeknes Kultūras un tūrisma centrs”, balvas un ielūgumus no bērnu izklaides centra “Kidzone”, lielveikala “Rimi” un ARPC “Zeimuļs”.

Māmiņu klubs no visas sirds pateicas visiem draugiem un partneriem par palīdzību jubilejas Ģimeņu parādes Rēzeknē organizēšanā.

Liels paldies visiem jubilejas parādes dalībniekiem par spilgtajiem iespaidiem, lielisko noskaņojumu un neaizmirstamajiem svētkiem!

Olga Strode, biedrība “Rēzeknes Māmiņu klubs”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?