No 26. jūlija līdz 4. augustam Itālijas pilsētā Turīnā notika Eiropas sporta veterānu spēles (EMG2019). Šis pasākums notiek reizi 4 gados un šoreiz norisinājās jau ceturto reizi. Sacensībās var piedalīties atlēti no visas pasaules, kas ir vecāki par 25 gadiem, sportisti tiek sadalīti vecuma grupas ar 5 gadu soli. Šogad spēles pulcēja 7500 dalībniekus, kas piedalījās 29 sporta veidos, tostarp arī peldēšanā.

Latvijas komandu peldēšanā šajās sacensībās pārstāvēja 4 sportisti: Anna Mironovska un Svetlana Kampenusa no Valmieras un divi pārstāvji no Rēzeknes: Iļja Koļesņikovs un Andrejs Hodjuks.

Rēzeknes peldētāji ar godu un cieņu piedalījās šajās sacensībās. Iļja Koļesņikovs, piedaloties 50 m distancē brīvajā stilā un 50 m tauriņstilā, sīvā cīņā kļuva par divkārtēju Eiropas spēļu čempionu, tādējādi pagodinot sevi ar augstākās proves apbalvojumiem un pievienojot mūsu izlases krājumam 2 zelta medaļas.

Andrejs Hodjuks piedalījās 100 un 200 m brasa distancēs, peldējumu rezultātā attiecīgi izcīnīja 4. un 6. vietu turnīra tabulā un iekļuva “olimpiskajā sešiniekā”.

Gribētu pateikties Rēzeknes pilsētas Sporta pārvaldei par iespēju piedalīties šajās sacensībās.

Atgādināsim, ka 10. un 11. augustā Rēzeknes Olimpiskā centra baseina zilajos ūdeņos notiks atklātās vecmeistaru sacensības peldēšanā “Nikolaja Krilova memoriālais kauss“.

Informāciju sagatavoja Andrejs Hodjuks

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?