Sestdien, 3. augustā Rēzeknes pilsētas svētku ietvaros jau ceturto reizi norisinājās projekts „Latvijas spēcīgākā pilsēta”. Trīs stundu laikā 95 dalībniekiem kopīgiem spēkiem izdevās pacelt 156 590 kg.

Vīru kategorijā startēja jaudīgākie rēzeknieši, sacensību rezultāti ļoti blīvi. Pirmo vietu ar uzspiestām 128 reizēm ieņēma Viktors Blohins, otrajā vietā ierindojās Andžejs Ribakovs, kurš 50 kg smagu stieni uzspieda 120 reizes, bet trešajā vietā, tikai par 1 reizi atpaliekot no otrās vietas, – Edgars Ratnieks.

Dāmu konkurencē, spiežot 20 kg smagu stieni, uzvarēja Natālija Lapuha ar uzspiestām 85 reizēm. Otrajā vietā Guna Teilāne ar uzspiestām 50 reizēm, bet trešajā Anna Jakovļeva ar uzspiestām 39 reizēm.

Jauniešu kategorijā 20 kg smagu stieni spieda visi puiši, kas jaunāki par 18 gadiem. Pirmo vietu ar uzspiestām 145 reizēm ieņēma Ņikita Petrovs, otrajā vietā Nikita Krilovs ar uzspiestām 130 reizēm, bet trešajā Vadims Jaudzems ar uzspiestām 65 reizēm.

Projekts „Latvijas spēcīgākā pilsēta” norisinās jau sesto gadu, kur vairākas pilsētas savā starpā cīnās par spēcīgākās pilsētas titulu Latvijā, skaitot kopā pacelto kg summu. Jaunieši un sievietes spiež 20 kg, bet vīri 50 kg smagu svaru stieni uz atkārtojumu skaitu. Projektu organizē „Latvijas Pauerliftinga federācija”, sacensības vada projekta direktors Arnis Rukmanis.

Projektu līdzfinansē LSFP no Valsts budžeta līdzekļiem kā sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu Latvijā.

Projektu atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, LSFP, Spēka pasaule, veikals.sp.lv, SIA “Viesulis PLUS”, Rosība, #PeakBodyLatvia, SIA “Plastik”, Ervitex SIA, BalticPrint, BioVide.  Īpašs paldies par Rēzeknes posma atbalstu Rēzeknes pilsētas pašvaldībai.

Informāciju sagatavoja Latvijas Pauerliftinga federācija

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?