2013. gadā Rēzeknē tika aizsākta skaista tradīcija – katru gadu baudīt talantīgu kino mākslinieku darbus starptautiskajā īsfilmu kinofestivālā „Open Place”. No šī laika Rēzeknes Centrālās bibliotēkas novadpētniecības speciālisti neatlaidīgi seko līdzi katrai festivāla dienai, katrai ziņai par šo aizraujošo pasākumu, un šomēnēs, ikviens interesents tiek aicināts uzzināt vairāk par „Open Place” vēsturi, apskatot bibliotēkā veidoto izstādi, kura būs aplūkojama lasītavā līdz 30. augustam.

Izstādē iekļautie materiāli ļauj apskatīt, kā attīstījās kino tradīcijas pilsētā un kā auga paša kinofestivāla popularitāte, līdz „Open Place” jau sasniedza tādus mērogus, ka festivāla konkursa programmā piedalās 16 valstis ar 23 filmām.

Izstādes apmeklētāji varēs ne tikai iepazīties ar novadpētniecības materiāliem par „Open Place”, bet arī paņemt uz mājām ar kinofestivāla zvaigznēm saistītas grāmatas. Kino cienītājiem bibliotēka piedāvā arī savu filmu krājumu, kurā ir atrodami slavenu kino mākslinieku darbi par dažādu tematiku.

Ikviens interesents tiek laipni gaidīts bibliotēkā!

Andrejs Ančs, Rēzeknes Centrālās bibliotēkas direktores vietnieks

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2022 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?