No 15. līdz 31. augustam būs iespēja nobalsot par ērtāko sabiedriskā transporta shēmu, izvēloties starp diviem variantiem.

No 1. jūlija Rēzeknē sāka darboties jauna transporta kustības shēma, kas tika ieviesta ar mērķi uzlabot sabiedriskā transporta kustību pilsētā, padarot to ērtāku pilsētniekiem un ietaupot līdzekļus. Iedzīvotāji aktīvi iesaistījās shēmas apspriešanā gan sociālajos tīklos, gan arī vēršoties Rēzeknes pilsētas domē un uzņēmumā SIA “Rēzeknes satiksme”. Ņemot vērā iedzīvotāju lūgumus, no 1. augusta shēmā tika ieviestas vairākas korekcijas, lai tā būtu ērtāka pēc iespējas vairākiem iedzīvotājiem, kuri izmanto sabiedriskā transporta pakalpojumus. Lai noskaidrotu, cik liela daļa iedzīvotāju ar jauno kustības shēmu ir apmierināti, tiek organizēta aptauja, kuras rezultāti noteiks to, pēc kādas shēmas sabiedriskā transporta kustība tiks organizēta turpmāk. Ja vairāk nekā 50% norādīs, ka vecā shēma viņiem bija ērtāka, sabiedriskā transporta kustība tiks organizēta pēc vecās sistēmas.

Nobalsot no 15. augusta iespējams pašvaldības oficiālajā mājaslapā www.rezekne.lv vai arī Rēzeknes pilsētas domes Iedzīvotāju pieņemšanas centrā, iesniedzot pašvaldības laikrakstā “Rēzeknes vēstnesis” pieejamo anketu (17. augusta numurā).

Balsot
28 Comments
 1. Valentīna 3 gadiem atpakaļ

  Balsoju par veco sarakstu

 2. Кристина 3 gadiem atpakaļ

  Верните старое расписание

 3. Natalija Protosevicha 3 gadiem atpakaļ

  Balsoju par veco shēmu

 4. Krišjānis 3 gadiem atpakaļ

  Balsoju par jauno sarakstu

 5. Krišjānis 3 gadiem atpakaļ

  Kā var nobalsot iekš rezekne.lv? Ir pieejama tikai statistika, bet nekādas balsošanas pogas nav.

  • Author
   rezekne.lv 3 gadiem atpakaļ

   No vienas IP adreses nobalsot iespējams tikai vienu reizi

 6. Author
  rezekne.lv 3 gadiem atpakaļ

  Ar komentāriem nobalsot nevar.

  Balsojiet šeit: https://rezekne.lv/izvelies-ka-braukt/
  (no vienas IP adreses nobalsot iespējams tikai vienu reizi)

  • Dins 3 gadiem atpakaļ

   Labdien! Vēlējos nobalsot, bet diemžēl tas nav iespējams (vismaz man) pēc dotās saites. Man viedtālrunī neparāda balsošanas pogas, bet tikai tās veidus.

 7. Т 3 gadiem atpakaļ

  За старое расписание

 8. Nikita 3 gadiem atpakaļ

  Veco sarakstu atpakal!!

 9. Marija 3 gadiem atpakaļ

  Par veco sarakstu

 10. Daiga 3 gadiem atpakaļ

  Balsoju par veco sarakstu

 11. Justīne 3 gadiem atpakaļ

  Balsoju par jauno sarakstu.

 12. Елена 3 gadiem atpakaļ

  Так а где голосовать? Тут в коментариях? Тогда я за старое расписание.

 13. Jānis 3 gadiem atpakaļ

  Vadoties pēc šīs aptaujas statistikas izskatās, ka ļoti daudzi tādi kā ierūsējuši izskatās, pielāgoties, redz, izmaiņām negrib. Jūtams, ka viss, diemžēl ieies vecajās sliedēs un turpināsim bezgalīgo pilsētas parādu dzēšanu uz nabaga pilsētnieku parāda arī turpmāk vēl plus no autobusiem. Lieliski.

  • Natalija 3 gadiem atpakaļ

   Janis, mi ne protiv novogo…mi za reformi DLJA ljudej, a ne protiv. Ja ne budu golosovatj za staroe, esli mne gospoda iz dumi objasnjat, kak moim detjam doexatj do 5.vsk ot Rezekne 1 k 8:10 utra?! A potom kak s trenirovki im dobratjsja do doma v 19:00???

  • Rēzeknietis 3 gadiem atpakaļ

   Es nesaprotu, kāpēc cilvēki ir tik ļoti pret jauno sarakstu… Tas vismaz ir viegli uzlabojams, pievienojot vēl reisus – nav jāmaina viss saraksts, var palielināt reisu intensitāti, vienkārši jāziņo Rēzeknes satiksmei vai domei. Domas vai sūdzības tiks uzklausītas

  • Ilga 3 gadiem atpakaļ

   Kādi ierūsējuši. Jāpadomā par bērniem, kuriem drīz būs jābrauc uz skolu ar pārsēšanos. Cikos ir jāmostās bērnam, lai viņš nokļūtu skolā laicīgi? Sniegs, lietus, mīnuss grādi……man kolēģe izbrauc no savas dzīvesvietas 7.14, lai nokļūtu darbā 8.00. Viņai sanāk kavēt darbu. ????? Vai tad tā ir rūsa? Ātrāk kājām būs nokļūt galamērķī!

 14. Natalija 3 gadiem atpakaļ

  Es un mana gimene balso par veco sarakstu

 15. Edgars 3 gadiem atpakaļ

  Uzjautrina izplatītā info, ka ir iespējams balsot neierobežotu skaitu reižu, iztīrot lapas cache pārlūkā. Kā jau augstāk komentāros norādīts – balsot var no IP adreses, no kuras vel iepriekš nav balsots. Tas nav pats labākais variants – tas ir neizdevīgi mobilo datu lietotājiem, kuriem tiek piešķirta nejauša IP adrese, no kuras iespējams jau ir nobalsots. Kā arī, gandrīz uz katra stūra ir pieejami VPN un Proxy, ar kuru starpniecību ir iespējams mainīt IP adresi, ar kuru pieslēgties pie mājaslapas un veikt fiktīvus balsojumus.

  Ja domes IT speciālistam izdoma sniedzas līdz prastas aptaujas izveidei, kādu parasti izmanto, lai uzzinātu apmeklētaju mīļāko gadalaiku, tad ir cits variants – kad balsošana ir beigusies, datubāzē saskatīt kādas sakarības – jau sākot ar to, cik daudz cilvēku ir balsojuši no ārzemju IP adresēm. Protams, daudzi rēzeknieši noteikti ir izceļojuši ārpus LV, bet tomēr tas ir rādītājs, no kā var secināt, cik ticami ir rezultāti.

  Kāpēc avīzē pieejamajā anketā tiek pieprasīts vārds un uzvārds, bet elektroniski – nē? Kāpēc netiek izmantoti jau gatavi risinājumi, lai balsošanas rezultāti būtu ticami – piemēram autentifikācija ar eID, e-mobile, e-parakstu, internetbanku? Pašlaik šis viss izskatās pēc izrādes – viss šis tiek organizēts, lai cilvēki uzskatītu, ka viss ir kārtībā un dome uzklausa pilsētas iedzīvotājus. Uz e-pastu vai te pat atbildē labprāt saņemtu arī nelielu paskaidrojumu, kāpēc tika izvēlēts tieši šāds risinājums balsošanas organizēšanā. Paldies!

  • Author
   rezekne.lv 3 gadiem atpakaļ

   Šī ir balsošana tendences gūšanai, nevis personificētā. Pēc aptaujas beigām jebkurā gadījumā pētīsim, vai balsojumā nav aizdomīgu tendenču, jo sistēmā viss ir redzams. Personificēts balsojums (i-banka, u.c.) maksā lielu naudu, bet reģistrācija atturētu daudzus no piedalīšanās, tāpēc pašvaldība nolēma izveidot šādu sistēmu.
   Avīzē vārds un uzvārds tiek prasīts, lai atturētu cilvēkus aizpildīt vairākas anketas.

 16. Antonija 3 gadiem atpakaļ

  Balsoju par jauno sarakstu.

 17. Rēzeknietis 3 gadiem atpakaļ

  Manuprāt, aptauju jāsāk no jauna, jo no 15. augusta es (un ne tikai es) varēju nobalsot vairākas reizes no 1 ierīces. Iespējams, rezekne.lv sistēmas kļūda.

 18. Aleksejs 3 gadiem atpakaļ

  Es agrāk domāju ka vecais bija šausmīgs , bet tomer izvelos veco.

 19. Ilga 3 gadiem atpakaļ

  Viens punkts par jauno ir “vieglāk pielāgojams”! Kam un kā vieglāk. Mēs zaudējam laiku uz pārsēšanos. Padomāsim par bērniem, skolas laiku, par nokavētām stundām un darbu, tikai pārsēšanās dēļ. Vai tiešām grūti izdarīt labojumus atstājot tiešos reisus? Viena mana paziņa brauca ar autobusu, tas kavējās un nākošo pārsēšanās busiņu līdz ar to nokavēja. Nāk.busu bija ilgi jāgaida ar produktu kuli un 4gadīgu bērnu viņa atlikušo ceļa posmu līdz mājām gāja kājām. Un to var nosaukt par pielāgojamu?

 20. Marija 3 gadiem atpakaļ

  Конечно новое лучше, хоть как в Риге понятно, что – куда

 21. Jānis 3 gadiem atpakaļ

  Balsoju par jauno sarakstu.

 22. Jānis 3 gadiem atpakaļ

  Balsoju par jauno sarakstu.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?