Rēzeknes pilsētas domas pārvalde “Sociālais dienests” aicina Rēzeknes pilsētas trūcīgās ģimenes ar bērniem pietiekties aizraujošam braucienam ekskursijā 21. augustā uz Izklaides parku “Avārijas brigāde”. Izklaides parks “Avārijas brigāde” ir lieliska vieta, kur pavadīt aizraujošu dienu kopā ar visu ģimeni. Lieliska iespēja, kā mācīties orientēties sociālajā vidē, trenēties saskarsmes un komunikācijas prasmes starp vienaudžiem un ģimenes locekļiem, veicinās izpratni par vispārējām ētikas un uzvedības normām publiskās vietās, kā arī attīstīs spēju uzņemties atbildību par saviem lēmumiem un rīcību ekskursijas laikā.

Parks piedāvā plašu izklaides klāstu ģimenēm ar bērniem līdz neierobežotam vecumam. Atklāta Avārijas brigādes pilsētiņa, kurā ir gan spēles, gan iespēja satikt iecienītos multfilmu varoņus Bembelātu, Poteriku un Sīlinku. Lai iepazītu aizvēsturisko pasauli, mežā un pļavā izvietoti dinozauri dabīgā izmērā. Parkā izveidota velokartu trase, labiekārtota dīķu apkārtne. Bērni var izlēkāties arī uz ūdens spilvena un izbraukāties borta mašīnītēs, rāpties cauri virvju trasei egļu un priežu mežā, kur blakus izvietoti arī dinozauri un citi pārsteigumi. Savukārt latviešu autoru pasaku tēli – ezītis, kaķītis, Lāčplēsis, Sprīdītis, Maija un daudzi citi jau atraduši savu vietu parkā Cālis.lv iekārtotajā stāstu takā.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc nepalaid garām savu iespēju un piesakies ekskursijai līdz 20. augusta plkst.12.00 pa tālruni 26675411 vai griezies Rēzeknes pilsētas domas pārvaldē “Sociālais dienests” Atbalsta nodaļā – Zemnieku iela 16A, 2. stāvs, 202. kab.

Dalība ekskursijā: bezmaksas. Pusdienas ir nodrošinātas. Sīkāka informācija par nometni pa tālruni 26675411.

Anita Batare, Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes “Sociālais dienests” Atbalsta nodaļas vadītāja

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2022 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?