Sestdien, 23. augustā Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes sporta namā norisinājās sporta meistara Eduarda Veselova 20. piemiņas turnīrs novusā. Sacensības vienspēlēs notika pēc Šveices sistēmas 9 kārtās. Uz sacensībām bija ieradušies 53 novusa spēles entuziasti no Daugavpils, Jēkabpils, Krāslavas, Pļaviņām, Viļāniem un, protams, mājinieki rēzeknieši. Tradicionāli šajās sacensībās tiek apbalvoti seši labākie dalībnieki.

Pirmo vietu ar sakrātiem 7,5 punktiem izcīnīja daugavpilietis Raimonds Putāns, otrajā vietā ar 7 punktiem Aleksandrs Akentjevs (Daugavpils), trešajā vietā ar 7 punktiem Vitālijs Nasirs (Daugavpils), ceturtajā vietā ar 6,5 punktiem Antons Armuška no Rīgas, piektajā vietā ar 6,5 punktiem Andris Celmiņš (Pļaviņās), sestajā vietā ar 6 punktiem Viktors Malahovskis (Daugavpils).

Kopā ar vīriem cīnījās arī 12 dāmas. Labākais rezultāts Tatjanai Rakojedai no Rīgas – 5,5 punkti, pa 4,5 punktiem Tatjanai Stivkai un Annai Laganovskai, pa 4 punktiem Gaļinai Boļšakovai, Lidijai Sosnarei un Intai Saukānei. Jauniešu konkurencē labākais ar 6 punktiem Daniels Stivka, bet Jurim Stikānam 4 punkti. Sacensībās piedalījās arī Invalīdu un viņu draugu apvienības “Impulss” dalībnieki. Labākais no spēlētājiem riteņkrēslā ar 4 punktiem bija Valdis Laganovskis, 4 punkti arī jēkabpilietim Valdim Strodam, 3,5 punkti Artim Saliniekam.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?