Autobuss

Kopš 15. augusta notiek balsošana par ērtāko sabiedriskā transporta shēmu. Savu viedokli iedzīvotāji var paust līdz 31. augustam vietnē rezekne.lv vai aizpildot pašvaldības informatīvajā izdevumā “Rēzeknes Vēstnesis” publicēto anketu un atnesot to uz domes Iedzīvotāju apkalpošanas centru.

Par aptaujas rezultātiem runāt vēl par agru, bet uzņēmums “Rēzeknes Satiksme” jebkurā gadījumā ir tehniski gatavs strādāt gan pēc jaunās, gan pēc iepriekš spēkā bijušās shēmas.

Provizoriskie rezultāti ļauj secināt, ka par spīti noteiktām sabiedriskā transporta kustības jaunās shēmas priekšrocībām cilvēki aktīvāk izvēlas iepriekšējo shēmu un kustības grafiku, zinot par visām tās nepilnībām: vairāki autobusi ierodas pieturā viens pēc otra, ilgāki intervāli starp reisiem, kavēšanās u. c., ko nav viegli atrisināt, neko nemainot.

Taču pasažieru viedoklis šajā gadījumā ir galvenais. Būtībā pilsētas vadība, paredzot aptaujas rezultātus, gatavojas atgriezties pie iedzīvotājiem ierastās sabiedriskā transporta kustības shēmas.

Cienījamie pilsētas iedzīvotāji! Jūsu balsojums par jauno vai iepriekšējo shēmu ir ļoti svarīgs, tāpēc, ja vēlaties, lai situācija atrisinās jums ērtākā veidā, noteikti piedalieties aptaujā. Ja gribējāt paust savu viedokli, šī ir jūsu iespēja.

Jekaterina Smolicka, pašvaldības informatīvais izdevums “Rēzeknes Vēstnesis”

 

6 Comments
 1. Madara 3 gadiem atpakaļ

  Vēlos veco autobusu shēmu

 2. Jūlija 3 gadiem atpakaļ

  Diemžēl nobalsot nevaru, jo nekur nav pogas “Nobalsot.
  Ceru, ka mans komentārs tiks ņemts vērā.
  Var jau, protams, braukt gan pa veco, gan pa jauno shēmu, bet jautājums ir vai rodas laika ekonomija pasažieriem, pieturas ir tuva attālumā, lai tiktu uz konkrētu autobusu.

  Ja nav pareizi saplānots maršruta laiks, veids kā pasažieriem ātrāk iekāpt un uzkrāt no transporta – iebraukšanas kabatas nav nepieciešamas pilsētā sabiedriskajam transportam un pieturu platformas ir jābūt pietiekama augstumā, lai mazmobilie iedzīvotāji- māmiņas ar bērniem un ratiņiem, pensionāri, pasažieri ar velo, cilvēki ar invaliditāti – varētu ērtāk tikt iekšā.
  Braucu, ja nemaldos ar 15 a, autobusu no dārza, un man nācās gaidīt 15 minūtes nākošo transportu. Tas man nav nekāds ieguldījums!
  Ļoti ceru, ka vadība spēs izkontrolēt cik bieži un kurās stundās autobusi ir vispiepildītākie.
  Nav jau nepieciešams daudz maršrutu variācijas, tikai lai tie nakti regulāri un ar mazu gaidīšanas laiku.

  • Elita 3 gadiem atpakaļ

   Neviens no Domes atbildīgajiem par balsošanas iespējām, nesteidz aktivizēt šo iespēju caur mobilo lietotni.

   • Author
    rezekne.lv 3 gadiem atpakaļ

    Nobalsot var gan no datora, gan mobilā telefona. Bet balsojums no vienas IP adreses ir iespējams tikai vienu reizi. Līdz ar to, ja neizdodas nobalsot, Jūsu pakalpojumu sniedzējs nav Jums piešķīris individuālo IP adresi.

 3. Jūlija 3 gadiem atpakaļ

  Rodas arī jautājums par vecās shēmas priekšrocību skaitu salīdzinājumā ar jauno. Rodas iespaids, ka jauno mēģina vairāk popularizēt iedzīvotājiem.
  Man kā pasažierim, kuram ir vēlme tikt no Lubānas ielas un Atbrīvošanas alejas pieturas līdz, piem., Kovšu ezeram, būtu jāizmanto 2 transporti ar jau gaidīšanas laiku pa vidu.
  Tas nav tā vērts.
  Gribētos zināt skaitļos, Jūsu izmērītajā laikā, ko es varētu ietaupīt, ko plānojat darīt pēc aptaujas rezultātiem.

 4. Elita 3 gadiem atpakaļ

  Labais tonis būtu, ja Jūsu IT atbildīgās personas pievienotu vienu teikumu: no vienas IP adreses ir iespējams nobalsot tikai vienu reizi. Nerastos milzum daudz jautājumu, spekulāciju, pārpratumu! Bet tas, ka pastiprināti tiek lobēta tieši jaunā sabiedriskā transporta shēma, tas gan ir fakts!

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?