Ceturtdien, 22. augustā Rēzeknes pilsētas pludmalē pie Kovšu ezera norisinājās Rēzeknes pilsētas 2019. gada atklātās Kausa izcīņas pludmales volejbolā MIX komandām noslēdzošā sestā posma spēles. Reizi divās nedēļās ceturtdienu vakaros, sākot no 13. jūnija, pludmales volejbola entuziasti tika aicināti piedalīties MIX komandu (viena sieviete + viens vīrietis) sacensībās pludmales volejbolā. Sacensības notika pēc divmīnusu sistēmas, katrai komandai garantējot divas spēles katrā posmā.

Pēdējā posma spēlēs piedalījās 10 komandas, un par uzvarētājiem kļuva komanda “SK Spāks 2” – Ausma Meinerta un Aleksandrs Zeltiņš, kuri finālspēlē spraigā cīņā ar uzvarēja komandu “Dārzeņi” – Santa Springa un Sandris Turlajs, trešo vietu izcīnīja komanda “Potašs/ Bumbiša” – Linda Bumbiša un Jānis Potašs, kuri finālspēlē par 3. vietu uzvarēja komandu “Bērzgale” – Viktorija Žukova un Oļegs Žukovs.

Kopvērtējumā tika ņemti vērā visu posmu rezultāti. Iegūtie punkti katrā posmā bija atkarīgi no dalībnieku skaita. Līdz ar to par Kausa izcīņas uzvarētājiem kopvērtējumā ar sakrātiem 82 punktiem kļuva komanda “SK Spāks 2” – Ausma Meinerta un Aleksandrs Zeltiņš, atstājot aiz sevis komandas “Dārzeņi” – Santa Springa un Sandris Turlajs (70 punkti), “Bērzgale” – Viktorija Žukova un Oļegs Žukovs (69 punkti), “Potašs/ Bumbiša” – Linda Bumbiša un Jānis Potašs (55,5 punkti), “ Dainis/ Amanda” – Amanda Lucijanova un Dainis Lucijanovs (51 punkts), “Oskars/ Elīna” – Elīna Mičule un Oskars Ivulāns (48 punkti).

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?