Balsojumā par ērtāko sabiedriskā transporta shēmu vairākums atzīmēja, ka atbalsta veco sabiedriskā transporta plānojumu, pēc kura satiksme tika organizēta līdz šī gada 1. jūlijam, līdz ar to tiks virzīts lēmumprojekts par atgriešanos pie iepriekšējā saraksta ar 1. oktobri.

No 15. līdz 31. augustam Rēzeknes pilsētas dome organizēja aptauju, kurā varēja nobalsot par ērtāko sabiedriskā transporta kustības shēmu, izvēloties starp jauno shēmu, kas darbojās no 1. jūlija vai arī shēmu, kas darbojās līdz tam.

Rēzeknes pilsētas domes informatīvajā izdevumā “Rēzeknes Vēstnesis” pieejamās anketas iesniedza 1264 iedzīvotāji, no kuriem 634 nobalsoja par veco kustības shēmu, bet 630 – par jauno.

Neskatoties uz to, ka tika fiksēti mēģinājumi manipulēt ar Rēzeknes pašvaldības oficiālajā mājas lapā www.rezekne.lv rīkoto balsojumu, tika apkopoti objektīvie balsojuma rezultāti, kas uzrādīja, ka veco shēmu atbalstīja 2324 aptaujas dalībnieki, savukārt jauno – 1159. Apkopojot gan interneta, gan anketu balsojumus, 62% atbalsta veco shēmu, bet 38% – jauno.

Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, komentējot balsojuma rezultātus, uzsvēra, ka tie tikai apstiprina kopējo rēzekniešu nostāju, ko varēja novērot sociālajos tīklos un uzklausot iedzīvotāju viedokļus. “Mēs apsolījām, ka vairākuma atbalsta gadījumā, atgriezīsimies pie vecās shēmas. Lai arī joprojām uzskatām, ka jaunajai shēmai ir vairāk priekšrocību, uz nākamo domes sēdi tiks virzīts lēmums par atgriešanos pie vecā saraksta,” paskaidroja A.Bartaševičs.

4 Comments
 1. Ainars 2 gadi atpakaļ

  Šai sakarā man ir tikai viens jautājums. Ko jūs rēzekniešiem “galvu jaucat”?

 2. Edgars 2 gadi atpakaļ

  kaut kur ir atrodams saraksts ar izbrāķētajiem balsojumiem? paldies

  • Author
   rezekne.lv 2 gadi atpakaļ

   Datorsistēmā tika atmesti masveida balsojumi no ārzemju IP adresēm.

 3. rezekne.lv 2 gadi atpakaļ

  Cienījamie portāla apmeklētāji, vēlamies uzsvērt, ka šī ir oficiālā pašvaldības mājas lapa, kurā netiks publicēti rupjības, aizvainojošus apgalvojumus vai naida runu saturoši komentāri.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?