Būvprojektā “Brīvības ielas posma rekonstrukcija un Ezera ielas posma rekonstrukcija Rēzeknē” būvniecības darbi notiek jau no 15. aprīļa.

Brīvības un Ezera ielu pārbūves ietvaros no 2019. gada 15. aprīļa tika izbūvēta ūdensapgādes maģistrāle, lietus ūdens kanalizācijas kolektors no kanāla līdz stacijai Rēzeknes 1, siltumtrase visā garumā (atjaunota karsta ūdens padeve), nomainīta kanāla caurteka, izbūvēts ceļa rotācijas aplis, uzsākta trotuāra izbūve, kā arī iesākti bruģēšanas un apzaļumošanas darbi.

Projekta galvenās darbības ir Rēzeknes pilsētas Brīvības ielas posma un Ezera ielas posma pārbūve 1,11 km garumā.

Projekts un tajā plānotās darbības vērstas uz komercdarbības attīstību – projekta realizācijas rezultātā, sakārtojot degradētās un neizmantotās teritorijas, tiks izveidota kvalitatīva infrastruktūra uzņēmējdarbības attīstībai, kas nodrošinās jaunu darba vietu radīšanu, un publiskā infrastruktūra – Kovšu ezera parks, nodrošinot videi draudzīgu un vides ilgtspēju veicinošu teritoriālo izaugsmi.

Darbi tiek veikti projekta “Atbalsts komercdarbības attīstībai, izveidojot Kovšu ezera parka darbībai nepieciešamo publisko infrastruktūru” Nr. 5.6.2.0/18/I/005 ietvaros.

Projekta mērķis ir Kovšu ezeram piegulošās teritorijas revitalizācija, reģenerējot degradēto teritoriju, nodrošinot videi draudzīgu un vides ilgtspēju veicinošu teritoriālo izaugsmi un jaunu darba vietu radīšanu.

Informāciju sagatavoja Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes projektu vadītāja Jekaterina Meirāne

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?