Sestdien, 31. augustā Carnikavā norisinājās Latvijas 2019. gada atklātā veterānu čempionāta futbolā 7. posma spēles, kas reizē bija Nēģu kausa izcīņa. Carnikavā ieradās desmit komandas no Daugavpils, Jonišķiem (Lietuva), Jūrmalas, Limbažiem, Rēzeknes, Rīgas, Siguldas un mājinieki carnikavieši. Komandas tika sadalītas divās grupās, kur izspēlēja spēles pēc apļa sistēmas, katrai komandai izspēlējot ar katru.

Rēzeknieši savā grupā divās spēlēs izcīnīja uzvaras – ar 2:0 pār Siguldas komandu un ar :0 pār komandu “Ostas Sporta klubs” un divās spēlēs cieta zaudējumu – ar 0:1 pret Jūrmalas komandu un komandu “Sportima”. Tas deva trešo vietu grupā un pēc tam spēlē par 5. vietu tika izcīnīta uzvara ar 3:1 pār Limbažu komandu.

Finālspēlēs par pirmo vietu čempionāta līderi – komanda “Viesulis” tikai pēcspēles soda sitienos zaudēja Daugavpils komandai, arī spēlē par trešo vietu uzvarētāji tika noskaidroti tikai ar pēcspēles soda sitienu palīdzību, veiksmīgāki izrādījās “Sportima”, atstājot Jūrmalas komandu ceturtajā vietā.

Čempionāta tabula pēc septītā posma:

  1. Viesulis – 67 punkti
  2. Sportima – 57
  3. Daugavpils – 56
  4. Jūrmala – 54
  5. Carnikava/02 – 34
  6. Rēzekne – 30
  7. Limbaži – 17
  8. Ostas sporta klubs – 16
  9. Sigulda – 16
  10. Jonišķis (LTU) – 15

Nākamā posma spēles 7. septembrī Rīgā, kur tiks noskaidroti Jura Docenko piemiņas turnīra uzvarētāji.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?