Saldū, “Silavotiņu” trasē 31. augustā tika pielikts punkts Latvijas junioru čempionātam (LJČ), Latvijas amatieru čempionātam (LAČ) un Retro motokrosa seriālam. Ja par LJČ klubu komandu nebija pamata uztraukumiem, jo komandas čempiona tituls bija izcīnīts pirms šīm sacensībām, tad Latvijas amatieru čempionātā un Retro motokrosā par goda pjedestālu izvērtās nikna cīņa. Tomēr motokrosa fortūna bija mums labvēlīga. Jāatzīst arī sportistu pašaizliedzīgā cīņa, it sevišķi Saldus posmā. Tas komandai “Camk Latgale” ļāva izcīnīt vietas godalgoto pjedestāla trešajā pozīcijā LAČ un Retro seriālu kopvērtējumā.

Latvijas junioru čempiona nosaukumu klubu komandu ieskaitē izcīnīja šādi sportisti: Rainers Grasis, Savēlijs Sjomins, Jēkabs Hudolejs, Greg Laguta, Rems Šarovs, Denijs Bogdanovs, Ričards Alens Gaļcins, Valdis Markins, Rolands Bogdanovičs, Dmitrijs Zvorigins, Domeniks Sēlis, Linards Skrinda. Paldies šo sportistu vecākiem, kas ir saviem bērniem gan sponsors, gan mehāniķis, gan pavārs un šoferis vienā personā (tādus “gan” varētu vēl minēt daudz)! Paldies visiem līdzvainīgajiem šā panākuma izcīnīšanā! Paldies!

Latvijas amatieru čempionāts mūsu komandai izvērtās diezgan smags. Vairākiem komandas vadošajiem sportistiem bija jācīnās ar tehniskajām problēmām, citiem ar laika trūkumu. Jāpiezīmē, ka uz pēdējo solo posmu Staicelē ieradās visi uz to brīdi praktiski gan stiprākie un ierindā palikušie braucēji, ne viss plānotais izdevās noslēdzošajā posmā B/V un kvadru klasēs Saldū. Mūsu komandas vadošajai B/V ekipāžai Modris Štelle/Mārtiņš Zemeskalns #72 neizdevās pirmais brauciens, pievīla tehnika, bet uzvarēts otrais, un komandai iegūti vērtīgi punkti. Un trešā vieta Latvijas amatieru čempionātā motokrosā klubu komandām ir izcīnīta! Šajā čempionātā komandu pārstāvēja šādi sportisti: Artjoms Juhno, Maksims Vlasovs, Edvads Brencis, Emīls Brencis, Deniss Zvorigins, Roberts Jānis Rubens, Grigorii Laguta, Aleksandrs Nesterjuks, Vladimirs Zvorigins, Jānis Mironovs, Rolands Duncāns un blakusvāģu ekipāžas Modris Štelle/Mārtiņš Zemeskalns, Aleksandrs Borozdins/Māris Lukašovs, Jānis Leščiks/Andrejs Nekazakovs.

Saldū varējām sveikt kārtējos mūsu komandas Latvijas čempionus! Apsveicam Modri Štelli un Mārtiņu Zemeskalnu ar Latvijas amatieru čempionu titulu izcīnīšanu!

Sezonas sākumā komandai Retro motokrosā nebija sacensību, kurās mērķtiecīgi cīnīties par godalgotajām vietām komandu vērtējumā, jo daudziem vadošajiem komandas sportistiem Retro sacensības sakrita ar Lietuvas čempionātu motokrosā, un sportistiem prioritāte bija Lietuvas čempionāts. Bet gribētos izteikt lielu lielo paldies tiem komandas sportistiem, kas bez komandas līderiem spēja izcīnīt bronzu Retro motokrosa klubu komandu vērtējumā 2019. gada sezonas garumā. Retro motokrosa trešo vietu izcīnījušie sportisti: Valdis Markins, Oskars Zimarskis, Rolands Bogdanovičs, Vitālijs Paura, Frans Čerņavskis, Edvards Brencis, Roberts Jānis Rubens, Jānis Mironovs, Emīls Brencis, Rolands Duncāns, Aleksandrs Vasiļjevs.

Esam gandarīti, ka arī individuālajā vērtējumā Retro motokrosā sezonas kopvērtējumā divi sportisti kāps uz goda pjedestāla sudraba un bronzas pakāpieniem! MX85 klasē otrā vieta Oskaram Zimarskim, bet trešā vieta Rolandam Bogdanovičam.

Paldies sportistu treneriem, jūsu darbs tiešām ir nenovērtējams. Paldies visiem, kas palīdzējuši “Camk Latgale” komandai tikt pie lieliskajiem rezultātiem arī 2019. gadā.

Īpašs paldies SIA “Alba LTD” kolektīvam un uzņēmuma vadībai par atbalstu sezonas garumā!

Paldies Rēzeknes pilsētas domei un Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldei par atbalstu.

Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?