Atsaucoties aicinājumam 2. septembrī apmeklēt Kaunatas vidusskolu, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studiju programmas „Apģērbu dizains un tehnoloģija” programmas studenti, jau Zinību dienā radošā modes skatē iesaistot skolēnus, demonstrēja izstrādātās tērpu kolekcijas, kā arī iepazīstināja skolēnus ar iespējām studēt RTA gan dizaina un tehnoloģiju jomā, gan citās studiju programmās.

Savukārt 6. septembrī Utenas Lietišķo zinātņu universitātē (Lietuva) rīkotā zinātniskā diskusijā „Ceturtā industriālā revolūcija maina pasauli”, kurā piedalījās mācībspēki, uzņēmēji, studenti un citi interesenti, rosināja domāt par izzinātām un neizzinātām nākotnes iespējām dizainā un inženierzinātnēs, jaunām tehnoloģijām, bez kurām šodien nav iedomājama ikdiena, par to, kādas pārmaiņas sagaida pasauli.

Studiju programmas „Apģērbu dizains un tehnoloģija” 3.kursa studējošie posteru sesijā prezentēja RTA granta projektu rezultātus un praktiskos darbus, kas tapuši projekta laikā. Pasākuma dalībniekiem bija liela interese par studentu darbiem, bet studentiem tā bija iespēja dalīties pieredzē par veiktajiem pētījumiem, eksperimentiem ar tekstilmateriālu un dabīgo ādu, kas risinājās RTA laboratorijās.

Pasākuma noslēguma modes skatē „Laiks un jautājums” demonstrētās Utenas Lietišķo zinātņu universitātes studentu un absolventu un RTA studentu tērpu un aksesuāru kolekcijas vērtēja profesionālu ekspertu komisija. Skatītājiem, kuru vidū bija arī Utenas Lietišķo zinātņu universitātes topošie apģērbu dizaineri, bija interesanti klausīties izteiktos vērtējumus, lai izprastu izstrādāto dizainproduktu piemērotību patērētājam un mūsdienu prasībām. Jāatzīmē, ka visas trīs RTA kolekcijas saņēma atzinīgus vārdus un diplomus.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?