Jau pavisam drīz visā Latvijā demonstrēs Andra Gaujas jauno kaisles drāmu „Nekas mūs neapturēs”, kuras pirmizrāde Rēzeknē notiks 13. oktobrī plkst. 14:00 Latgales vēstniecības “Gors” Lielajā zālē, un tajā būs ne tikai iespēja dabūt autogrāfus no filmas režisora un aktieriem, bet piedzīvot arī muzikālu šovu ar dziesmām no filmas skaņu celiņa. Uzstāsies pazīstami mūziķi kā Evija Vēbere, Miķelis Putniņš (Instrumenti, Ezeri) u.c.

Pirmizrādē būs iespējams gan uzdot jautājumus filmas radošajai grupai – režisoram un aktieriem -, gan izbaudīt muzikālu priekšnesumu ar dziesmām no filmas skaņu celiņa. Pirms filmas pirmizrādes Ventspilī uzstāsies Evija Vēbere, Miķelis Putniņš un citi mūziķi.

Harizmātiskais mūzikas producents Ralfs Dambergs (Andris Keišs) sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu (Kristīne Nevarauska) un mīļāko (Elza Gauja) sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita (Dārta Stepanova). Eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm. Kā uzsver filmas režisors Andris Gauja, filma „Nekas mūs neapturēs” liek no jauna aplūkot jautājumu par vīrieša un sievietes lomu ģimenē. Tā vaicā, cik dzīvotspējīgs ir modelis, kurā ir maskulīns vīrietis un pakļāvīgas sievietes, un kādas attiecības starp viņiem var izveidoties. „Ko iesākt „jaudīgajam vecim”, kad sabiedrība tādu vairs neņem pretī?”, retoriski vaicā Gauja.

„Nekas mūs neapturēs” ir viens no ambiciozākajiem Latvijas kino projektiem, kas attēlo mūsdienas. Lai radītu atbilstošu vidi, filmu mākslinieka Jurģa Krāsona vadībā tika uzbūvēti divi daudzstāvu kino paviljoni – viens no tiem imitēja piecstāvīgu vējdzirnavu interjeru un tika filmēts Andrejsalā, otrs paviljons tapa Āraišos un kalpoja kā pilnībā iekārtota, pilnībā stiklota dzīvojamā māja.

Filmā „Nekas mūs neapturēs” jau ceturto reizi kopā strādājuši režisors Andris Gauja un operators Aleksandrs Grebņevs. Aktierkino viņi debitēja 2014.gadā ar filmu „Izlaiduma gads”, bet pirms tam bija zināmi kā dokumentālo filmu „Viktors” (2009) un „Ģimenes lietas” (2010) autori. Filmas „Nekas mūs neapturēs” scenārists, režisors un producents ir Andris Gauja, operators Aleksandrs Grebņevs, mākslinieks Jurģis Krāsons, tērpu māksliniece Līga Krāsone, montāža Andris Gauja, Tambet Tasuja, komponisti Andris Gauja, Gatis Ziema. Filma tapusi studijā Riverbed.

Filmas „Nekas mūs neapturēs” pirmizrāde Rēzeknē notiks 13. oktobrī plkst. 14:00, un to ar savu klātbūtni pagodinās ne tikai filmas režisors, aktieri un citi filmas veidotāji, bet arī mūziķi: Evija Vēbere, Miķelis Putniņš (Instrumenti, Ezeri, Nepāriet u.c. muzikāli projekti), Rūdolfs Macats un Rinalds Maksimovs. Pirms filmas — dzēriens un autogrāfi. Savukārt vēl pēc mēneša filma būs iegādājama Shortcut lietotnē, kas pieejama arī Helio iTV klientiem.

Biļetes uz filmas pirmizrādi pilsētā un sīkāka informācija pieejama filmas oficiālajā lapā www.nekasmusneaptures.lv. Biļetes iespējams iegādāties arī kinoteātros un pasākuma norises vietās, kā arī „Biļešu paradīzē” – gan internetā, gan kasēs.

Filma atbalstu, izplatītāji Latvijā ir UzKino un Latvijas Kinematogrāfistu savienība. Filmas lielākie atbalstītāji: Nacionālais Kino centrs, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Helio, PATA Timber, UPB, Latvijas Finieris, Samsung, Circle-K, SIXT, TVNET, TV24, Rīgas Viļņi un Radio SWH.

Filmas tīzeris: https://youtu.be/np0cKwezqhU

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?