12. septembrī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā (ARPC) „Zeimuļs” pulcējās mazāki un lielāki bērni, līdzi ņemot savus vecākus, jo notika pasākums “Ģimeņu kvests”, kurš tika veltīts Tēvu dienai. Pasākums tika īstenots projektā „Iekrāsosim ģimeņu sirdis” ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta.

Noritēja sportiskas, mākslinieciskas, radošas, nopietnas un mazāk nopietnas aktivitātes, kuras aizrāva pasākuma dalībniekus un radīja azartu piedalīties. Pasākuma dalībniekiem bija jāiesaistās gan atjautības uzdevumos, gan arī dažādos komandas uzdevumos. Pasākuma laikā ģimenes kļuva par saliedētu komandu, lai kopā varētu tikt galā ar dažādiem uzdevumiem un izaicinājumiem. Projekta īstenošanā ir iesaistīti vairāki sadarbības partneri. Biedrība “Sedna” organizēja sportisku izaicinājumu ikvienam ģimenes loceklim un Valsts robežsardzes koledža sagatavoja jautro stafeti dalībniekiem.

Jaunas emocijas, kopā pavadīts laiks, domājot, kas tad ir svarīgākais katrā ģimenē, neviltots bērnu prieks un iegūtas dažādas prasmes un zināšanas. Desmitgadīgā Aļona Mjakiša stāstīja, ka viņa pirmo reizi piedalās šādā pasākumā, un visvairāk viņai patīkot veidot radošos darbiņus. Arī Rinalds, kurš mācās Kaunatas vidusskolā minēja, ka Tēvu dienu svin vairākus gadus, un viņaprāt, ģimenē svarīgākie cilvēki ir mamma un tētis. Mamma Ilga Smane atbalstīja savu meitu Janu, pildot uzdevumus, un akcentēja, ka svētku nekad nevar būt par daudz. Savukārt 5. klases skolniece Kristiāna Jubele, kura ARPC „Zeimuļs” apmeklē pulciņu „Stils un mode”, priecājās par katru veikto uzdevumu un atzina, ka ļoti patīk nākt uz ARPC „Zeimuļs”.

Pasākuma noslēgumā visi mielojās ar siltu zupu, kā arī saņēma garšīgus un veselīgus našķus par izpildītajiem uzdevumiem.

Paldies visiem, kuri piedalījās svētkos un palīdzēja to organizēšanā – Valsts robežsardzes koledžai, biedrībai “Sedna”, ARPC “Zeimuļs” pedagogiem, darbiniekiem un liels paldies Koršenkovu ģimenei par garšīgo zupu. Pasākuma organizatori pateicas katrai ģimenei, kura apmeklēja pasākumu, radot prieku sev, saviem bērniem, veidojot kopības sajūtu un piederību savai pilsētai.

Armanda Evija Kairiša, ARPC „Zeimuļs” žurnālistikas pulciņa dalībniece

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?