Piektdien, 27. septembrī 10 visatraktīvākās komandas satikās “Zeimuļī”, lai piedalītos autofotoorientēšanās pasākumā “Nakts uz riteņiem”. 3 stundu laikā komandām bija jāatrod noteikti kontrolpunkti un jāveic dažādi radoši uzdevumi. Lai piedalītos sacensībās, bija nepieciešams jebkāds satiksmei atļauts vieglais pasažieru automobilis ar OCTA un TA, vismaz divi cilvēki komandā, viedtālrunis ar interneta pieslēgumu, precīzs pulkstenis un labs noskaņojums.

Uzdevumi komandām bija visdažādākie – nogaršot picu un uzrakstīt visas sastāvdaļas, atminēt mīklu pie N. Rancāna pieminekļa, radoši izmazgāt draugam mašīnu, sacerēt reklāmu par vislabāko degvielas uzpildes staciju, uzrakstīt dziesmu par Rēzekni un daudzi citi.

Pasākuma mērķis bija veicināt sportisku un veselīgu dzīvesveidu Rēzeknes jauniešu vidū, popularizēt autofotoorientēšanos kā veselīga un sportiska dzīvesveida sastāvdaļu.

Lielu paldies par atsaucību pasākuma organizēšanā sakām SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” , SIA “LaPizza”, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijai, sporta biedrībai “Sedna”, SIA “Zaļa Sala R”.

Paldies komandām “Turbo”, “Draiveri”, “HLT”, “BMW Čiepiņas”, “Meituškas”, “Muriks&Co”, “Viva”, “Čekuri”, “Forever young”, “DūmuUsta” par jauki pavadīto vakaru.

Aicinām jauniešus piedalīties pasākumos, nevis pavadīt brīvdienu vakarus tusējot ar mašīnām stāvlaukumos.

Aicinām uzņēmējus atbalstīt autoorientēšanas pasākumus, piedaloties pasākuma organizēšanā.

Tiekamies jau drīz, nākamais pasākums notiks 1. novembrī. Vecums 18+

Šis projekts tiek īstenots Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome, un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.

Informāciju sagatavoja jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2022 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?