Katru gadu motokrosa sezonas izskaņā “Camk Latgale” sportisti dodas uz sacensībām ārpus Latvijas. Arī 2019. gada sezona nav izņēmums. Saņemot baltkrievu draugu uzaicinājumu, tika nolemts šo uzaicinājumu izmantot un 28. un 29. septembrī apmeklēt Baltkrievijas čempionāta III posmu Vavkaviskas pilsētā.

28. septembrī starts tika dots 50 cm3; 85 cm3; 125 jaunieši; Nacional (Minskas rūpnīcas ražoti krosa motocikli); Iesācēji un Veterāni klasēm. Sacensību organizēšanā Baltkrievijā nekas nav mainījies no 80. vai 90. gadiem, bet daudzas mums jau aizmirstās vai nepiedzīvotās nianses nemazināja sacensību azartu un spriedzi.

Pirmie uz startu devās 50 cm3 klases braucēji. No mūsu komandas šajā klasē piedalījās Denijs Bogdanovs #234. Pirmajā braucienā smilšainā trase nepadevās tik labi, kā cerēts, un finišā otrā vieta. Bet otrais brauciens izdevās vienkārši lielisks – uzvara gan braucienā, gan arī posma kopvērtējumā.

85 cm3 klasē lielisks abos braucienos bija Rolands Bogdanovičs #699, finišējot otrajā vietā un atzīstot tikai spēcīgā baltkrievu braucēja Oļega Mahnova pārākumu. Lielisks rezultāts posmā – otrā vieta! Dmitrijam Zvoriginam #50 braucienos 7. un 6. vieta, bet divu braucienu summā 6. vieta.

Nākamā klase, kurā startēja mūsu sportisti, ir Veterānu klase, te par pārsteigumu saimniekiem visi kausi un medaļas tika aizvestas prom no Baltkrievijas. Mūsu komandas veterāns Jānis Mironovs #669 bez jebkādām problēmām pārliecinoši uzvar abus braucienus, otrais abos braucienos sportists no Vācijas Maikl Fogel (Mike Vogel) un trešais abos braucienos arī “Camk Latgale” sportists Vladimirs Zvorigins #13. Tātad goda pjedestāls – Latvija, Vācija, Latvija.

Gribētos piebilst, ka visi minētie “Camk Latgale” sportisti nakti pirms sacensībām gulēja, labi, ja trīs stundas, jo ļoti daudz laika tika pavadīts Baltkrievijas muitā, kārtojot muitas formalitātes. Labi, ka iepriekš bijām pasūtījuši viesu māju ar ļoti atsaucīgiem saimniekiem un ar vietējo lauku kolorītu iekārtotām mājiņām. Tā kā praktiski visu pirmo sacensību dienu lija lietus, tad vakarā ļoti noderēja pirtiņa un viss pirtij piederošais klāt.

29. septembrī starts tika dots 65 cm3; 125 vīri; Open; Open B; B/V un Kvadri klasēs. “Camk Latgale” šajā dienā pārstāvēja Open B klasi ar trīs sportistiem – Emīls Brencis #28, Edvards Brencis #424 un Deniss Zvorigins #113. Jau treniņos bija saprotams, ka tieši mūsējie sadalīs vietas uz goda pjedestāla. Atliek noskaidrot tikai, kādā secībā. Uzvaru izcīna Emīls, uzvarot abus braucienus, otrais abos braucienos Edvards, bet trešais – Deniss.

Laba nedēļas nogale pavadīta – ar labām emocijām un bagātīgi nopelnītām balvām. No astoņiem startējušiem sportistiem septiņi pjedestāli! Super rezultāts!

Paldies tūrisma aģentūrai “Latgales Tūre” par laicīgi sakārtotām vīzām. Paldies lauku viesu mājai “Фальварак у Рыся” par izmitināšanu un laipno izmitināšanu. Paldies visiem, kas mūs atbalsta!

Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?