Sestdien, 28. septembrī Eiropas Sporta nedēļas pasākumu ietvaros Rēzeknes 2. vidusskolas sporta zālē sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju norisinājās Rēzeknes pilsētas čempionāts klasiskajā svara stieņa spiešanā guļus – Latvijas Kausa izcīņas 14. posma sacensības, kurās sekmīgi startēja pašmāju sportisti.

Sieviešu konkurencē svara kategorijā līdz 57 kg par Rēzeknes čempioni kļuva Anastasija Matvejeva ar rezultātu 62,5 kg (546,05 IPF punkti), bet vicečempiones godā Guna Teilāne (50 kg; 463,48 p.). Absolūtajā vērtējumā Anastasijai pirmā vieta un Gunai – trešā vieta.

Jauniešu konkurencē par Rēzeknes šī gada čempioniem kļuva Nikita Krilovs (līdz 59 kg) ar rezultātu 85 kg (471,14 p.), otro vietu izcīnīja Maksims Judins (līdz 59 kg) – 55 kg (300,90 p.),  Nikita Petrovs (līdz 74 kg) – 95 kg (425,06 p.), trešo vietu izcīnīja Nikita Lugāns (līdz 74 kg) – 90 kg (428,94 p.). Absolūtajā vērtējumā jauniešu konkurencē pirmā vieta N. Krilovam.

Junioru konkurencē pirmo vietu izcīnīja Artūrs Babris (līdz 93 kg) – 117,5 kg (455,75 p.), otro vietu izcīnīja Maksims Barkanovs (līdz 83 kg) – 132,5 kg (562,22 p.). Absolūtajā vērtējumā junioru konkurencē trešā vieta M. Barkanovam.

Vīriešu konkurencē pirmās vietas savā svara kategorijā izcīnīja Ernests Višķers (līdz 74 kg) ar rezultātu 150 kg (675,76 p.) un Andžejs Ribakovs (līdz 105 kg) ar rezultātu 210 kg (745,63 p.), otro vietu – Deniss Tolstovs (līdz 105 kg) – 175 kg (624,64 p.), trešo vietu – Māris Staškevičs (līdz 74 kg) ar rezultātu 110 kg (487,28 p.). Absolūtajā vērtējumā vīru konkurencē pirmā vieta A. Ribakovam, bet trešā vieta – E. Višķeram.

Veterānu konkurencē 40+ vecuma grupā pirmās vietas izcīnīja Aigars Skrebeļs (līdz 74 kg), Valērijs Judins (līdz 93 kg), otro vietu – Oļegs Semjonovs (līdz 93 kg), trešo vietu – Vitālijs Gecevics (līdz 105 kg).  Absolūtajā vērtējumā šajā vecuma grupā trešā vieta V. Judinam.

Vecuma grupā 50+ pirmo vietu izcīnīja Vladimirs Bogdanovs (līdz 105 kg), otro vietu – Andris Eisaks (līdz 83 kg), absolūtajā vērtējumā otrā vieta V. Bogdanovam.

Vecuma grupā 70+ pirmās vietas izcīnīja Valērijs Belkins (līdz 83 kg) un Valērijs Ļegajevs (līdz 93 kg). Absolūtajā vērtējumā šajā grupā otrā vieta V. Ļegajevam un trešā vieta V. Belkinam.

Komandu vērtējumā Rēzeknes komanda ar 114 punktiem izcīnīja otro vietu, palaižot priekšā Aizkraukles Sporta centra komandu (117 p.), bet aiz sevis atstājot Bauskas komandu (111 p.), Jēkabpils Sporta centra komandu (88 p.), komandu “Apolons” (66 p.), Madonas Smagatlētikas un cīņas klubu (48 p.), klubu “Victoria” un Rīgas Tehniskās Universitātes komandu.

Rēzeknes pilsētas komandā startēja sportisti no visām pilsētas trenažieru zālēm – Rēzeknes 2. vidusskolas, biedrībām “Dorifor”, “Sedna” un “Jaguar Fitness”.