Sestdien, 28. septembrī ARPC “Zeimuļs” organizēja aktīvās atpūtas un sporta pasākumu “Ģimeņu ekspedīcija pa Rēzeknes upi”. Pasākumā piedalījās 12 ģimenes (bērni, mammas, tēvi, vecvecāki, māsīcas un brālēni), kuras bija gatavas jauniem pārbaudījumiem un nebijušām emocijām. Daudzi no dalībniekiem pirmo reizi devās ekspedīcijā ar smailītēm. Ekspedīcijas laikā dalībniekam bija ne tikai jāizpilda dažādi sagatavoti pārbaudījumi, bet arī jātiek galā ar dažādiem izaicinājumiem – nogāztiem kokiem, lieliem akmeņiem un šķēršļiem, dažāda veida aizsprostojumiem.

Ekspedīcijas otrajā daļā ģimenes iesaistījās dažādos sporta uzdevumos un aktivitātēs. Dalībnieki ar lielu azartu spēlēja futbolu, piedalījās saliedēšanas stafetēs un aktīvi pavadīja laiku. Visi kopā apsprieda, kā var veidot draudzīgu vidi ģimenēm. Izskanēja dažādi viedokļi gan par to, kā katrs no mums var veidot labvēlīgu vidi tieši savā ģimenē un kā tas varētu notikt arī pašvaldības un valsts mērogā. Prieks bija dzirdēt arī bērnu viedokļus, kuri izteicās, ka galvenais – lai tētis ar mammu būtu blakus un kopā pavadītu laiku, pat vienkārši skatoties filmu vai lasot grāmatu.

Peldot ar smailītēm pa Rēzeknes upi, vairākās vietās varēja vērot cilvēku nesaudzīgu attieksmi pret apkārtējo dabu, jo upē bija dažāda veida atkritumi. Ekspedīcijas dalībniekus redzētais rosināja arī diskutēt par to, kā veicināt cilvēkus novērtēt dabu apkārt mums, jo tas ir mantojums, ko mēs atstāsim saviem bērniem.

Ekspedīcija bija neaizmirstams piedzīvojums tās dalībniekiem, kuru viņi vēlas atkārtot arī pavasarī. Saudzēsim paši savas ģimenes un novērtēsim dabu un vidi, kas atrodas mums apkārt!

Pasākums notiek projekta “Iekrāsosim ģimeņu sirdis” ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja projekta koordinatore Agita Gailiša

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?