“Mini-motokross” ir sacensību seriāls, kurā sacenšas dažāda vecuma bērni un jaunieši, un tieši šajās sacensībās daudzi uzsāk savas motosportista gaitas. Arī daudzi pieredzējuši sportisti izmanto šīs sacensības treniņu nolūkos. “Mini-motokross” ir iemantojis popularitāti arī Lietuvas, Igaunijas, Krievijas un Baltkrievijas jauno sportistu vidū, kuri ir pastāvīgi viesi šajās sacensībās. Sacensības tiek organizētas jau 7. sezonu, tātad droši sacensību nosaukumam var pievienot – tradicionālās un starptautiskās. Visus šos gadus sacensības tiek organizētas mototrasē “Vilciņi” Jaunmārupē, un tās organizē motokrosa speciālists un treneris Aivars Ābols.

Gandrīz katru sezonu niknākā cīņa par uzvaru norit starp Mārupes AMK “Bieriņi” un “Camk Latgale” komandām. Arī 2019. gada sezona nebija izņēmums. Šogad seriāls norisinājās piecu posmu garumā un visos posmos pārāki bija mūsu komandas sportisti. Uzvarot visos piecos posmos, “Camk Latgale” komanda svin uzvaru Mārupes Kausa izcīņā 2019 mini-motokrosa komandām.

Zīmīgs bija noslēdzošais posms, kurš norisinājās 5. oktobrī, jo tieši noslēdzošajā posmā mūsu komanda varēja zaudēt četros posmos iekrāto punktu pārsvaru. Uz šo posmu komandā iztrūka trīs vadošie sportisti, jo divi tika piesaistīti valsts izlases sastāvos un viens nevarēja piedalīties traumas dēļ. Tomēr pat ar novājinātu sastāvu komanda bija spējīga uzvarēt arī noslēdzošajā posmā!

Piektā posma un sezonas kopvērtējuma mūsu komandas sportistu individuālie rezultāti:

 • MX50 Rūķīši – Normunds Opolais #22 posmā 6. vietā, kopvērtējumā 3. vietā; Marks Cernovs #32 kopvērtējumā 26. vietā.
 • MX50 jaunākie – Savelijs Sjomins #201 posmā 2. vietā, kopvērtējumā 3. vietā.
 • MX50 vecākie – Greg Laguta #111 posmā 1. vietā, kopvērtējumā 1. vietā; Denijs Bogdanovs #234 posmā 2. vietā, kopvērtējumā 3. vietā; Rems Šarovs #183 kopvērtējumā 7. vietā.
 • MX65 jaunākie – Rems Šarovs #183 posmā 6. vietā, kopvērtējumā 4. vietā; Toms Audijanovs #35  posmā 8. vietā, kopvērtējumā 8. vietā; Einards Brencis #37 kopvērtējumā 15. vietā.
 • MX65 vecākie – Ričards Alens Gaļcins #737 kopvērtējumā 1. vietā; Adrians Drozds #754 posmā 4. vietā, kopvērtējumā 4. vietā; Valdis Markins #376 kopvērtējumā 12. vietā.
 • MX85 jaunākie – Rolands Bogdanovičs #699 posmā 2. vietā, kopvērtējumā 12. vietā; Valdis Markins #376 posmā 7. vietā, kopvērtējumā 17. vietā.
 • MX85 vecākie – Ugnius Liulys #23 kopvērtējumā 4. vietā; Oskars Zimarskis #21 kopvērtējumā 10. vietā.
 • MX Master – Kristers Janbergs #755 kopvērtējumā 2. vietā.
 • MX125 – Rūdolfs Aumeistars #615 posmā 2. vietā, kopvērtējumā 5. vietā; Roberts Jānis Rubens #222 kopvērtējumā 7. vietā.
 • Q70 – Dominiks Sēlis #24 posmā 2.vieta, kopvērtējumā 2. vietā.
 • Q100 vecākie – Linards Skrinda #21 posmā 2. vietā, kopvērtējumā 3. vietā.

Jāpiebilst, ka vairākos posmos Rems Šarovs jau ir “apseglojis” 65 cc klases motociklu, jo nākošajā sezonā Rems startēs tieši šajā klasē.

Paldies komandai par lielisko sezonu! Paldies atbalstītājiem par atbalstu sezonas garumā!

Vēl šajā sacensību seriālā augstus rezultātus uzrādīja divi rēzeknieši, kuri pārstāv Mazsalacas komandu “Salacas kauss”. Vladimirs Vinogradovs izcīnīja uzvaru MX50 Rūķīši klasē, bet Ērikam Caunišam trešā vieta MX85 vecākie klasē!

Aigars Virza, “Camk Latgale”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?