Sestdien, 5. oktobrī noslēdzās Latvijas 2019. gada atklātais veterānu čempionāts futbolā. Uz desmitā posma spēlēm, kas reizē bija Daugavpils cietokšņa kausa izcīņa, ieradās piecas komandas no Daugavpils, Jūrmalas, Rēzeknes un Rīgas. Komandas izspēlēja spēles pēc apļa sistēmas, katrai komandai izspēlējot ar katru.

Rēzeknieši vienu spēli nospēlēja neizšķirti ar 1:1 pret komandu “Viesulis” un trīs spēlēs cieta zaudējumus – ar 0:2 pret komandu “Sportima”, ar 0:3 pret Daugavpils un Jūrmalas komandām, līdz ar to ierindojoties 5. vietā. Pirmo vietu pēdējā čempionāta posmā izcīnīja mājinieki – Daugavpils futbolisti, aiz sevis atstājot Jūrmalas komandu, “Sportima” un “Viesulis”.

Kopvērtējumā Rēzeknes sporta veterāni entuziasta Ilmāra Logina vadībā izcīnīja piekto vietu 11 komandu konkurencē. Visas sezonas garumā komandā spēlēja Ilmārs Logins, Aleksandrs Kučerovs, Sergejs Krikunovs, Sergejs Zimovs, Aļģis Tautkus, Arnis Aleksandrovičs, Aivars Pozņaks, Andris Vaikulis, Vadims Mihailovs, Vladislavs Ļeonovs, Igors Derbakovs, Andrejs Ļevašovs, Aleksejs Višņakovs, Genādijs Obžins, Vitālijs Meļņiks, Andris Šmaukstelis, Aleksandrs Jarockis.

Čempionāta noslēguma tabula pēc desmitā posma:

 1. Viesulis – 89 punkti
 2. Jūrmala – 81
 3. Daugavpils – 80
 4. Sportima – 79
 5. Rēzekne – 48
 6. Carnikava/02 – 43
 7. Sigulda – 23
 8. Limbaži – 21
 9. Ostas sporta klubs – 16
 10. Jonišķis (LTU) – 15
 11. Jēkabpils – 7
0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?