Pateicoties ERAF līdzfinansējumam, pašvaldība ir pārbūvējusi ēku Atbrīvošanas alejā 155A, K-1. Ēka ir bijusī katlu māja un piedzīvojusi pamatīgas pārvērtības. No grausta ar izsistiem logiem un durvīm ēka ir pārvērtusies par pievilcīgu investīciju objektu.

Ēkai ir trīs stāvi, un, ņemot vērā ēkas kopējo platību, komersanti var pieteikties uz nomas tiesībām uz kādu no stāviem atsevišķi.

Ēkas pirmajā stāvā jau ir iemitinājies komersants, kurš ir uzsācis savu komercdarbību. Šobrīd notiek izsoles uz ēkas 2. un 3. stāvu. Šo investīciju objektu ir apmeklējuši gan vietēji komersanti, gan vairāki ārvalstu uzņēmēji. Tas ir labs signāls pilsētas attīstībai un pamatotas cerības jaunu darba vietu radīšanai pilsētā. Projekta rezultātā, komersanti radīs 50 jaunas darba vietas, veiks investīcijas 910 759 eiro apmērā. Tāpat, projekta rezultātā pilsēta ir sakārtojusi 2 ha degradētās teritorijas.

Darbi tika veikti projekta “Degradēto teritoriju atjaunošana, izveidojot biroja telpu un ražošanai paredzēto publisko infrastruktūru” Nr. 5.6.2.0/17/I/005 ietvaros.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?