Šī gada nometņu laiks vēl nav beidzies, tāpēc Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” aicina pieteikties aizraujošai 5 darba dienu “Sporta – tūrisma” nometnei Sociālā dienesta klientu bērniem, kas iekļaujas riska grupā.

Nometne paredzēta bērniem vecumā no 8 līdz 15 gadiem un notiks no 21. līdz 25. oktobrim (ieskaitot) katru dienu no plkst. 9.00 līdz 16.00 Rēzeknes 4. vidusskolas teritorijā (Viļānu ielā 2).

Nometnes mērķis ir piedāvāt iespēju Rēzeknes pilsētas sociālā riska bērniem un jauniešiem iepazīt veselīgu dzīvesveidu, lietderīgi pavadīt brīvo laiku un paplašināt redzesloku par apkārtnē esošajiem tūrisma objektiem, kā arī pilnveidot sociālās prasmes: veicināt izpratni par vispārējām ētikas un uzvedības normām sabiedrībā; mācīt klientam prasmi rīkoties nestandarta situācijās; mācīt saskarsmes un komunikācijas prasmes; mācīt prasmi orientēties sociālajā vidē; mācīt klientam prasmi pieņemt lēmumus; attīstīt spējas uzņemties atbildību par saviem lēmumiem un rīcību; attīstīt spējas strādāt komandā un spējas pielāgoties daudzkultūru videi; jaunu prasmju apguve, kas saistītas ar sporta  un militāro nozari (vispārējā fiziskā sagatavotība, pirmā palīdzība u.c.).

Bērniem nometnes laikā tiks piedāvātas dažādas sporta aktivitātes, pārgājieni, orientēšanās un izbraukuma ekskursijas (zirgu sēta “Untumi”, Robežsardzes koledža – kinologi u.c.). Bērniem tiks nodrošināta ēdināšana – brokastis, pusdienas un launags.

Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc nepalaid garām savu iespēju un piesakies nometnei līdz 18. oktobra plkst. 10.00 pa tālruni 26675411 vai Rēzeknes pilsētas domas pārvaldes “Sociālais dienests” Atbalsta nodaļā – Zemnieku iela 16A, 2. stāvā, 202. kab. Dalība nometnē: bezmaksas. Sīkāka informācija par nometni pa tālruni 26675411.

Informāciju sagatavoja Rēzeknes pilsētas domes pārvaldes “Sociālais dienests” Atbalsta nodaļas vadītāja Anita Batare

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?