Svētdien, 3. novembrī, plkst. 11.00 aicinām uz labdarības koncertu “Atver savu sirdi” Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3), ko jau sesto gadu rīko biedrība “Eņģeļi ar mums”, atbalstot Rēzeknes un novada bērnus ar īpašām vajadzībām.

Šogad labestības koncertā piedalīsies brāļi Puncuļi, grupas “Dabasu durovys”, “Latgalīšu reps”, “Vremja Tepla”, deju studija “Stoptime Dance studio”, duets “Paprika”, Māris Jefremovs (X faktors dalībnieks), Tatjana Tokareva, Rēzeknes bērnu folkloras ansamblis “Zdravinka” un Salnavas etnogrāfiskais ansamblis.

Biedrība “Eņģeļi ar mums” aicina atvērt savu sirdi un atbalstīt Rēzeknes pilsētas un novada bērnus ar īpašām vajadzībām, kuriem retās slimības liedz viņu tālāko fizisko, valodas, kustību un citu veselam cilvēkam tik pašsaprotamu un nepieciešamo iemaņu attīstību. Biedrībā “Eņģeļi ar mums” ir apvienojušās ģimenes no Rēzeknes un novada, kas audzina bērnus un jauniešus ar īpašām vajadzībām. Biedrībā viens otru atbalsta un kopā meklē iespējas, lai pozitīvi ietekmētu un mainītu savu un bērnu dzīves kvalitāti.

Ieeja labestības koncertā par ziedojumiem. Labdarības koncerta atbalstītāji pretī iegūs pozitīvām emocijām piepildītu dienu!

Ziedot var arī uz kontu Nr. LV06HABA0551034335290, biedrība “Eņģeļi ar mums”, reģ. Nr. 40008169258.

Inese Muhamberga, biedrība “Eņģeļi ar mums”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?