Ceturtdien, 31. oktobrī Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs un Rēzeknes Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Inese Upeniece dimanta kāzu jubilejā sveica rēzekniešus Apolināriju un Vasīliju Bistrovus.

Jubilāri nevarēja piedalīties svinīgajā pasākumā Latgales vēstniecībā GORS oktobra sākumā, tāpēc pašvaldības pārstāvji atnāca viņus personīgi apsveikt uz mājām. Datums – 31. oktobris – nebija izraudzīts nejauši, jo tieši šajā dienā pirms 60 gadiem Apolinārija un Vasīlijs viens otram teica “jā”. Kopš tiem laikiem daudz laika pagājis, izauguši bērni, aug mazbērni, bet mīlestība un savstarpējā cieņa joprojām valda šajā ģimenē, kas ir pazīstama vairākām rēzekniešu paaudzēm. Pie ģimenes galvas joprojām nāk cilvēki dalīties bēdās un lūgt padomu, jo Rēzeknes Goda pilsonim Vasīlijam Bistrovam pelnīti ir milzīga autoritāte vecticībnieku draudzē. Un viņam vienmēr ir blakus sieva – viņa nenovērtējamā palīdze un padomdevēja.

Bistrovu ģimenei tika pasniegts kāzu pušķis, jauna laulību apliecība un Domes Atzinības raksts, tāpat skanēja arī stipras veselības un mīlestības novēlējumi. Kas gan cits, ja ne mūsu pilsētas “dimanta” un “zelta” pāri, ir labākais ģimenes tradīciju saglabāšanas piemērs mūsdienu sabiedrībā.

1 Comment
  1. Rita 3 gadiem atpakaļ

    Sveicu Dimanta pāri un vēlu ilgu un laimīgu turpmāko kopdzīvi!

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?