Novembra pirmajā sestdienā ARPC “Zeimuļs” projekta “Iekrāsosim ģimeņu sirdis” sociālās kampaņas ietvaros sadarbībā ar Latgales kultūrvēstures muzeju tika organizēta ģimeņu sestdiena ar radošajām darbnīcām.

Šai dienā vecākiem un bērniem radās iespēja ne vien aplūkot ekspozīcijas un muzeja izstādes, bet arī piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, aizraujošās rotaļās, kā arī izveidot “Ģimenes vērtību koku”. Radošo darbnīcu laikā dalībnieki tika aicināti iepazīties ar sociālās kampaņas ietvaros izveidoto informatīvo materiālu – foto plakātiem, uzlīmēm un interesantiem video.

Bija patīkami vērot muzeja apmeklētāju kuplo skaitu – pārsvarā bērnus ar vecākiem, vecmammām un vectēviem, kas šo dienu pavadīja lietderīgi, apgūstot arī ko  līdz šim maz zināmu.

Ģimeņu daiļrade veicina radošumu, iepazīstina ar apkārtējo pasauli, ļauj uzzināt kaut ko vēl nebijušu. Par to pārliecinājās visi Ģimeņu sestdienas dalībnieki, norādot, ka pasākums apvienojis arī pašus un sniedzis bezgala daudz pozitīvu sajūtu, bet laiks, kas pavadīts kopā ar tuviniekiem, ir vislielākā vērtība.

Pateicamies Latgales kultūrvēstures muzeja darbiniekiem un Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra “Zeimuļs” skolotājiem par palīdzību pasākuma organizēšanā un ģimenēm – par aktīvu līdzdalību.

Projekts “Iekrāsosim ģimeņu sirdis” tiek īstenots ar Reģionālās attīstības Valsts aģentūras un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu no valsts budžeta.

Informāciju sagatavoja Olga Strode

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?