Piektdien, 1. novembrī 15 visatraktīvākās komandas satikās “Zeimuļī”, lai piedalītos autofotoorientēšanās pasākumā “Nakts uz riteņiem 2”. Trīs stundu laikā komandām bija jāatrod noteikti kontrolpunkti un jāveic dažādi radoši uzdevumi. Lai piedalītos sacensībās, bija nepieciešams jebkāds satiksmei atļauts vieglais pasažieru automobilis ar OCTA un TA, vismaz divi cilvēki komandā, viedtālrunis ar interneta pieslēgumu, precīzs pulkstenis un labs noskaņojums. Dalībnieku vecums bija 18+.

Uzdevumi komandām bija visdažādākie – izveidot Pavlova kūku, noskriet draudzības skrējienu, spēlēt mūzikas instrumentus, šaut mērķī, nofilmēt reklāmu, iepirkties veikalā un daudzi citi.

Pasākuma mērķis bija veicināt sportisku un veselīgu dzīvesveidu Rēzeknes jauniešu vidū, popularizēt autofotoorientēšanos, kā veselīga un sportiska dzīvesveida sastāvdaļu.

Lielu paldies par atsaucību pasākuma organizēšanā sakām SIA “LaPizza”, tās vadītājai Ilonai Filipenokai, Rēzeknes pilsētas Sporta pārvaldei, tās vadītājam Aleksejam Grehovam, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” vadītājai Diānai Komarei, jaunatnes darbiniecei Karinai Smirnovai, Eiropas brīvprātīga darba veicējiem projekta “Be open for Europe” Polinai un Andzelikai, sporta biedrībai “Sedna”, tās valdes priekšsēdētajam Oļegam Pavlovam, Krasta Studijai, tās īpašniekam Mihailam Stetjukam par fantastisko pasākuma noslēgumu. Paldies visām komandām par jauki pavadīto vakaru.

Aicinām jauniešus piedalīties pasākumos un uzņēmējus atbalstīt autoorientēšanās pasākumus, piedaloties pasākuma organizēšanā.

Tiekamies jau drīz – nākamais pasākums notiks 20. decembrī. Vecums 18+.

Šis projekts tiek īstenots Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome, un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.

Jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?