Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” 23. novembrī organizē “Stjuartu atlases dienu” Rēzeknē, kur gaidīts ikviens, kurš vēlas kļūt par daļu no uzņēmuma lidmašīnu apkalpojošā personāla komandas. Pasākums notiks “Kolonna Hotel”, Brīvības ielā 2, Rēzeknē plkst. 12.00.

“airBaltic” viceprezidente personāla vadības jautājumos Alīna Roščina norāda: “Turpinot stiprināt pozīcijas tirgū un strādājot pie tā, lai sniegtu pasažieriem augstākā līmeņa pakalpojumus, “airBaltic” meklē jaunus talantus. Mēs piedāvājam iespēju saņemt stjuartu sertifikātu vien pēc diviem mēnešiem, kuru laikā “airBaltic” nodrošina stipendiju un dzīvošanu Rīgā, kur notiks apmācības.”

“airBaltic” aicina ikvienu motivētu darba meklētāju ar savu CV un personu apliecinošu dokumentu apmeklēt “Stjuartu atlases dienu”. “Stjuartu atlases dienas” galvenais mērķis ir atrast labākos kandidātus, kas pievienotos godalgotajai lidsabiedrības stjuartu komandai, kā arī iepazīstināt kandidātus ar lidsabiedrības stjuartu vakancēm un sniegt papildu informāciju par “airBaltic” no stjuartu perspektīvas, sniedzot informāciju par lidsabiedrību, tās floti un moderno lidojumu apkalpes centru.

“airBaltic” piedāvā iespēju apgūt stjuarta profesiju astoņu nedēļu apmācībās ar apmaksātu stipendiju bez iepriekšējās pieredzes. Topošo stjuartu apmācību grupa tiek komplektēta katru mēnesi. “airBaltic” piedāvā darba iespējas arī pieredzējušiem stjuartiem.

Stjuarta amatam ir vairākas priekšrocības, piemēram, progresīva atalgojuma sistēma, elastīgas darba stundas, mūsdienīga galvenā biroja ēka ar plašu, īpaši veidotu lidojumu apkalpes centru, ceļošanas iespējas sev un ģimenei, kā arī starptautiska darba pieredze un nākotnes perspektīvas komerciālās aviācijas nozarē. Lai iegūtu papildu informāciju par darbu “airBaltic”, kandidāti var apmeklēt lidsabiedrības darba sludinājumu mājaslapu www.airBaltic.com/cabin-crew.

“airBaltic” nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos.

Informāciju sagatavoja Alise Briede, Korporatīvās komunikācijas vadītāja A/S “Air Baltic Corporation”, Starptautiskā lidosta “Rīga”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?