Svētdien, 17. novembrī Rēzeknes novada Tiskādu vidusskolas sporta zālē notika Rēzeknes pilsētas čempionāta galda tenisā noslēdzošā 6. kārta, kurā piedalījās 18 dalībnieki. Spēlētāji tika sadalīti četrās apakšgrupās. Pirmo, otro un trešo vietu ieguvēji apakšgrupās izveidoja divas pusfināla apakšgrupas pa seši katrā, kur tika noskaidroti spēlētāji, kas cīnīsies par 1.-6. vietu un 7.-12. vietu. Bet pārējie sacensību dalībnieki, kas netika pusfinālos, sacentās par 13.-18. vietu.

Par 6. kārtas uzvarētāju kļuva Dāvis Pavlovs /Rēzeknes BJSS/, 2. vietā Andrejs Rešetņikovs /Rēzekne/, bet 3. vietu izcīnīja Haralds Fjodorovs /Rēzeknes BJSS/.

6. kārtas finālā par 1.-6. vietu spēlēja trīs Rēzeknes BJSS audzēkņi: Dāvis Pavlovs – 1. vieta, Haralds Fjodorovs – 3. vieta, Linda Laduse – 6. vieta. Tas kārtējo reizi parāda, ka galda teniss mūsu pilsētā attīstās, jo jaunie tenisisti pārliecinošāk ieņem līderu pozīcijas mūsu pilsētā. Visi šie sportisti pārstāv Rēzeknes pilsētas godu gan Latvijas, gan arī starptautiskā līmeņa sacensībās. Lai viņiem veicas arī turpmāk.

Rēzeknes pilsētas 2019. gada sezonas individuālā čempionāta galda tenisā kopvērtējuma pirmo sešu vietu sadalījums:

  1. vieta – Dāvis Pavlovs /Rēzeknes BJSS/
  2. vieta – Haralds Fjodorovs /Rēzeknes BJSS/
  3. vieta – Andrejs Rešetņikovs /Rēzekne sports/
  4. vieta – Vilis Dzalbs / Rēzeknes nov./
  5. vieta – Juris Zeltiņš /Rēzeknes nov./
  6. vieta – Sergejs Kritenko /Krāslava/

Čempionātā kopskaitā piedalījās 34 dalībnieki gan no Rēzeknes, gan no citām Latvijas pilsētām un apdzīvotām vietām.

Informāciju sagatavoja galvenais tiesnesis Bruno Losāns

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?