Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centru (ARPC) „Zeimuļs” 20. novembrī pildīja čalas, smiekli un kopā būšanas prieks, jo notika projekta “Iekrāsosim ģimeņu sirdis” noslēguma pasākums. Vēl vienu pēcpusdienu ģimenes varēja būt kopā – priecāties par piedāvātajām aktivitātēm, iesaistīties tajās, aprunāties ar citu ģimeņu pārstāvjiem.

ARPC „Zeimuļs” otrajā stāvā notika foto izstādes “Ar mīlestību un saimi”  atklāšana, kur varēja apskatīt dažādus foto mirkļus no projekta aktivitātēm un pasākumiem. Katra fotogrāfija dziļi atspoguļoja ģimenes vērtības – kopābūšanas prieku, mīlestību, pateicību. Sevišķi spilgti foto mirkļus akcentēja trāpīgie citāti par to, ka lielākā laime ir bērni, ka bērnu smaids vecākiem ir lielākā alga, ka bērniem mīlestība vajadzīga tieši tagad, kamēr viņi aug.

Tāpat bija iespēja iepazīties ar sociālās kampaņas laikā izveidoto informatīvo materiālu. Klāt bija arī ARPC „Zeimuļs” vadītāja Jevgenija Kušča, kura uzsvēra: „Projekts “Iekrāsosim ģimeņu sirdis” ārkārtīgi spilgti apliecina, ka ikvienam cilvēkam ir piederība savai ģimenei. Un bērni ir milzīga vērtība, tāpēc kopā pavadītais laiks ir svarīgs. Paldies ģimenēm, kuras atsaucās un piedalījās, tāpat arī pateicība projekta rakstītājiem un īstenotajiem”. Par aktīvu dalību projekta tika pasniegtas pateicības, tas saņēma arī sadarbības partneri.

Pēc izstādes aplūkošanas visi devās uz aktu zāli, kur notika dažādas jautras un nebijušas aktivitātes kopā ar indiāņu tēlu. Bērniem bija iespēja aktīvi darboties indiāņu pilsētiņā, izveidot savu masku un apgleznot seju, nofotografēties foto stūrītī. Pasākuma laikā veidot mūzikas instrumentu no dažādiem materiāliem. Lielu interesi izraisīja iespēja izmēģināt EBRU zīmēšanas tehniku.

Projekts iekrāsoja katra dalībnieka ģimenes sirdi ar dažādām emocijām, jauniem iespaidiem un zināšanām. Katra no aktivitātēm atgādināja mums par ģimenes vērtībām un to nozīmi ikdienas dzīvē. Aicinām ģimenes novērtēt kopā pavadīto laiku un ikdienas steigā atradīsim brīdi, lai aprunāties ar saviem bērniem!

Pasākums notiek projekta “Iekrāsosim ģimeņu sirdis” ietvaros. Projekts tiek realizēts ar Valsts reģionālās attīstības aģentūras un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja ARPC žurnālistikas pulciņa skolotāja Lolita Kivleniece-Kuzņecova

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?