No 3. līdz 5. decembrim Valsts robežsardzes koledžā notika Baltkrievijas Republikas Valsts robežu komitejas Robežapsardzības dienesta institūta amatpersonu vizīte ar mērķi dalīties pieredzē mācību procesa organizēšanas un īstenošanas jomā, kā arī informācijas tehnoloģiju pielietošanā robežapsardzības personāla profesionālajā sagatavošanā.

Vizītes laikā Baltkrievijas Robežsardzes institūta amatpersonas tika iepazīstinātas ar Valsts robežsardzes koledžas uzdevumiem, darbību, struktūru, Valsts robežsardzes profesionālās sagatavošanas sistēmu kopumā, studiju un mācību procesa plānošanu, organizēšanu un īstenošanu, reflektantu atlases un uzņemšanas procesu, informācijas tehnoloģiju un elektroniskās apmācības pielietošanu Latvijas robežsargu profesionālajā sagatavošanā.

Savukārt Baltkrievijas Robežsardzes institūta amatpersonas sniedza informāciju par aktualitātēm informācijas tehnoloģiju pielietošanā savā mācību iestādē.

Informāciju sagatavoja Antoņina Gajevska, Valsts robežsardzes koledžas Izglītības un koordinācijas nodaļas galvenā inspektore

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2021 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?