SIA “Rēzeknes satiksme” ne tikai realizē pilsētas domes pasūtījumu sabiedriskā transporta nodrošināšanas ziņā Rēzeknē, bet arī aktīvi iesaistās dažādos sociālajos projektos, sadarbojas ar pilsētas izglītības iestādēm un labprāt stāsta ieinteresētiem bērniem un jauniešiem par savu ikdienas darbu.

Šajā kontekstā jāmin Eiropas Sociālā fonda projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”. Tajā pasažieru pārvadātājs piedalās jau trīs gadus, piedāvājot skolēniem interaktīvā veidā iepazīties ar uzņēmuma darbu – dodoties ekskursijās, piedaloties viktorīnās un radošu darbu konkursos.

Pagājušajā mācību gadā SIA “Rēzeknes satiksme” izsludināja konkursu pilsētas skolu 1.–7. klašu audzēkņiem. Jevgeņijs Koršenkovs, uzņēmuma vadītājs: “Bērni pauda patiesu entuziasmu un parādīja savu iztēli. Saņēmām ap 200 darbu, no kuriem bija ārkārtīgi grūti izvēlēties 20 labākos. Savukārt no tiem atlasījām sešus zīmējumus, kurus plānojam izvietot uz pilsētas autobusiem. Pateicamies visiem konkursa dalībniekiem par darbu, kas ieguldīts katrā zīmējumā, paldies arī pedagogiem un vecākiem par atbalstu bērniem viņu tieksmēs!”

6. decembrī uzņēmuma “Rēzeknes satiksme” telpās notika labāko darbu autoru svinīgā apbalvošana. Drīz vien uz autobusiem redzēsim Marijas Bobrovas (Rēzeknes 6. vidusskola), Anastasijas Besedinas (3. vidusskola), Evas Šesleres (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija), Ričarda Timoškāna (Rēzeknes Sākumskola), Markusa Čevera (Rēzeknes pamatskola-attīstības centrs) un Iļjas Kotova (Rēzeknes 2. vidusskola) zīmējumus.

Jekaterina Smolicka, pašvaldības izdevums “Rēzeknes vēstnesis”

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?