14. un 15. decembrī Baltkrievijas peldēšanas federācijas paspārnē Minskas sporta kompleksā “Traktors” notika starptautiskais peldēšanas turnīrs kategorijā “Masters”. Sacensībās piedalījās sportisti no Latvijas, Ukrainas, Lietuvas, Krievijas, Polijas un, protams, turnīra saimnieki – Baltkrievijas peldētāji, pavisam kopā bija 28 komandas.

Rēzeknes pilsētas komanda šajās sacensībās piedalījās pirmo reizi, un, jāsaka, ka diezgan veiksmīgi. Par to liecina lieliskie rezultāti un izcīnītās godalgas. Rēzeknes pilsētas krājumā pavisam iegūtas 5 zelta, 5 sudraba un 4 bronzas godalgas – gan individuālajās sacensībās, gan peldēšanas stafetē.

Iļja Kolesņikovs 35-39 gadu vecuma grupā kļuva par čempionu 50 m tauriņstila un 100 m kompleksā peldējuma distancēs, kā arī izcīnīja sudraba medaļu 50 m brīvā stila distancē.

Svetlana Greiškāne 45-49 gadu kategorijā kļuva par sudraba medaļas īpašnieci 50 m distancē uz muguras un ieguva bronzas godalgu 50 m peldējumā brīvajā stilā.

Andrejs Hodjuks (35-39) ieguva visu medaļu komplektu: zeltu – 200 m brīvajā stilā, sudrabu – 50 m brasā un bronzu – 200 m brasa distancē.

Valērijs Dubrovskis (45-49) pēc 200 m brīvā stila peldējuma ierindojās turnīra tabulas 3. vietā.

Jurijs Talalajevs (35-39) sīvā cīņā 50 m brasa distancē kļuva par bronzas ieguvēju.

Andris Barabiškins (45-49) arī palika trešais 100 m brasa distancē.

Mūsu komandas vispieredzējušākais peldētājs Mihails Baranovskis (60-64) kļuva par čempionu 50 m tauriņstila distancē un ierindojās 2. vietā 50 m brasa peldējumā.

Pirmās sacensību dienas izskaņā Rēzeknes pilsētas komanda kombinētajā jauktajā stafetē 4×50 m ieguva 1. vietu, bet turnīra noslēgumā vīriešu stafetē 4×50 m brīvā stila peldējumā ierindojās 4. vietā.

Divu sacensību dienu n izcīnīto punktu summas rezultātā Rēzeknes peldētāji ieguva godpilno 5. vietu komandu ieskaitē.