Sestdien, 21. decembrī Līvānos notika šogad noslēdzošās kikboksa sacensības “Latgales kauss – 2019”, kurās piedalījās 106 sportisti no 15 klubiem no visas Baltijas un no Baltkrievijas. Arī mūsu kikbokseri tur piedalījās.

Sporta organizāciju “Sedna” pārstāvēja 14 cīkstoņi. Sacensības notika pēc starptautiskās federācijas WAKO noteikumiem. Vispirms norisinājās kvalifikācijas cīņas, pēc tam finālcīņas, bet noslēgumā – cīņa par Baltijas Čempiona titulu kikboksā K-1 grupā (svara kategorijā līdz 71 kg). Sacensību rezultātā mūsu sportisti izcīnīja vairākas medaļas: 4 bronzas – Everts Skredelis, Armands Grigalis, Jānis Keišs un Ņikita Rumjancevs; 6 sudraba – Alans Sinupļa, Germans Gromovs, Ričards Timoškins, Deniss Perehoževs, Maksims Protasjuks un Aleksandrs Smirnovs; 3 zelta – Emiljans Bondarevs, Artjoms Maļinovskis un Ričards Dukulis. Un kad jau praktiski visa mūsu komanda bija uzstājusies un izcīnījusi savas medaļas, palika pēdējais tās dalībnieks, kuram bija jāapstrīd Čempiona josta. Viņa pretinieks bija pieredzējis sportists no Baltkrievijas. Tehniskas un aizraujošas cīņas rezultātā ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu uzvarēja un un par Baltijas kikboksa čempionu K-1 sadaļā kļuva mūsu kikbokseris Ervīns Malahovskis!

Gribētu īpaši atzīmēt arī mūsu kikboksa trenerus – Nikolaju Pušņakovu, Vladimiru Jeršovu un Airu Pauniņu, kā arī aktīvo sportistu, kurš šogad Pasaules čempionātā piedalījās Latvijas izlases sastāvā, Dairi Adijanovu –, bez kuriem nebūtu mūsu čempionu un viņu medaļu. Īpašs paldies Rēzeknes pilsētas domei par finansiālo atbalstu. Uz tikšanos Jaunajā 2020. gadā!