Piektdien, 20. decembrī desmit visatraktīvākās komandas no Rēzeknes, Ludzas un Daugavpils satikās “Zeimuļī”, lai piedalītos Ziemassvētku autofotoorientēšanās pasākumā “Nakts uz riteņiem 3”. Komandām 3 stundu laikā bija jāatrod noteikti kontrolpunkti un jāveic dažādi radoši uzdevumi. Dalībnieku vecums bija 18+.

Uzdevumi komandām bija visdažādākie – nofotografēties uz “Mīlestības soliņa”, uzdziedāt Ziemassvētku dziesmas, nofotografēties pie šogad tik īpaši skaistajiem Ziemassvētku vides objektiem, nofilmēt reklāmas un daudzi  citi.

Pasākuma mērķis bija veicināt sportisku un veselīgu dzīvesveidu Rēzeknes jauniešu vidū, popularizēt autofotoorientēšanos, kā veselīga un sportiska dzīvesveida sastāvdaļu. Paldies komandām “HLT”, “Čiekuri”, “Puika un viņa cilvēki”, “Fake Taxi”, “Keiši”, “Valsts policija s Rubļovki”, “Ar rozīnīti”, “Nakts Mirdzums”, “REL” un “Čekuri 2” par jauki pavadīto vakaru.

Lielu paldies par atsaucību pasākuma organizēšanā sakām: SIA “LaPizza”, tās vadītājai Ilonai Filipenokai, SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” vadītājai Diānai Komarei, SIA “Poligrāfserviss” vadītājai Liānai Černecovai, jaunatnes darbiniecei Karinai Smirnovai, Eiropas brīvprātīgā darba veicējām projektā “Be open for Europe” Polinai, Leisan un Andzelikai par aktivitātēm.

Jaunu auto piedzīvojumu organizēsim martā! Lai idejām bagāts Jaunais gads!

Jaunatnes lietu speciāliste Eleonora Ivanova

2 Comments
  1. Rita 2 gadiem atpakaļ

    Vai minētais “Mīlestības soliņš” atrodas Rēzeknē ?

    • Eleonora 2 gadiem atpakaļ

      Rēzeknes pilsētas ziemeļu rajonā, Atbrīvošanas alejā 174, pie kultūras un atpūtas centra Ziemeļblāzma.

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?