Gadu mija tradicionāli tiek sagaidīta pie svētku egles, kas jau sen ir kļuvusi par Ziemassvētku neatņemamu sastāvdaļu. Kaut arī daudziem mūsdienās piemērotākas un dabai draudzīgākas šķiet mākslīgās eglītes, bet tikpat liela daļa vēl aizvien mājās sagādā tikko cirstu, svaigu meža valdnieci. Ko ar to iesākt, svētkiem beidzoties, aizvien ir aktuāli katru janvāri.

Līdz 31. janvārim eglītes bez maksas var nodot šķiroto atkritumu savākšanas laukumos – Rēzeknē Rīgas ielā 21B un sadzīves atkritumu poligonā „Križevņiki”.

Savukārt no 10. janvāra līdz 10. martam iedzīvotāji aicināti iesaistīties akcijā “Nolietotās elektropreces uz šķirošanas laukumu!”, kuras laikā uz kādu no laukumiem neizjauktā veidā jāatnes/jāatved nolietotās elektropreces – televizori, ledusskapji, veļas mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radio aparāti, mūzikas centri, magnetolas, putekļu sūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt. Laukuma pārzinis piedāvās aizpildīt akcijas dalībnieku “kartiņu” un visi akcijas dalībnieki piedalīsies izlozē par 3 balvām no SIA “ALAAS”. Balvās galda vides spēle “100 jautājumi par atkritumiem!”.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?