Pašvaldības kapitālsabiedrība “Olimpiskais centrs Rēzekne” 2019. gada 30. decembrī rīkoja ārkārtas dalībnieku sapulci, kurā iecēla Jekaterinu Meirāni SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” valdes locekļa amatā.

“Tā kā sporta komplekss ir liels, un attiecīgi tam ir arī liels līdzekļu apgrozījums, viena cilvēka pieredzes un zināšanu nepietiek, lai nodrošinātu noteikto mērķu sasniegšanu un efektīvu darbību. Vajadzīgs speciālists ar uzņēmēja iemaņām, kurš būs atbildīgs par ekonomiskiem jautājumiem,” savā decembra preses konferencē norādīja Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs. Tāpēc bija izsludināts konkurss uz SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” valdes locekļa amatu, uz kuru pieteicās divi kandidāti.

Pamatojoties uz nominācijas komisijas vērtējumu, Jekaterinas Meirānes kandidatūra tika izvirzīta iecelšanai pašvaldības kapitālsabiedrības “Olimpiskais centrs Rēzekne” valdes locekļa amatā.

Nominācijas komisija augsti novērtēja Jekaterinas Meirānes iepriekšējo darba pieredzi, kas saistīta ar uzņēmuma vadīšanu un saimniecisko procesu organizēšanu. Kopš 2009. gada līdz 2016. gadam J.Meirāne vadīja uzņēmumu SIA “DFD”, līdz ar to labi orientējas uzņēmuma vadīšanā, mārketinga pasākumu vadīšanā un organizēšanā, personāla vadīšanā, budžeta plānošanā, izmaksu kontroles un optimizācijas jautājumos. Kopš 2017. gada J.Meirāne Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes projektu vadītājas amatā īstenoja Komunālās ielas, Viļakas ielas, Brīvības ielas posma un Ezera ielas posma rekonstrukcijas projektus, kā arī izstrādāja tehniskos projektus, līdz ar to viņai ir darba pieredze ES struktūrfondu finansēto projektu izstrādē, īstenošanā un vadīšanā.

Jekaterina Meirāne uzskata, ka Rēzeknes olimpiskā centra saimniecisko procesu nodrošināšanā liela nozīme ir personāla kvalifikācijai, jo tas veicinās iedzīvotāju apmierinātību, saņemot jaunus un kvalitatīvus pakalpojumus. Kapitālsabiedrības jaunā valdes locekle par vienu no galvenajiem izvirza uzdevumu panākt, lai  SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” kļūtu par vadošo sporta attīstības, treniņu, sacensību un aktīvas atpūtas pasākumu centru, kur tiek nodrošināti kvalitatīvi pakalpojumi gan profesionāliem, gan jaunajiem sportistiem, Latgales un Rēzeknes pilsētas sporta klubiem un visiem veselīga dzīvesveida piekritējiem.

Pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Olimpiskais centrs Rēzekne” valdes locekļa amatā Jekaterina Meirāne iecelta uz 5 gadiem.

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?