Otrdien, 21.janvārī Rēzeknes pilsētas domes priekšsēdētājs parakstīja līgumu ar SIA “ECOPHARM EUROPE” pilnvaroto pārstāvi no Kazahstānas Bubesh Dinmukhamed par nomas tiesībām ēkas Atbrīvošanas alejā 155A, K-1 otrajā un trešajā stāvā. Uz nomas tiesību izsoli uzņēmums bija vienīgais pretendents, kurš ieguva nomas tiesības par 640,34 un 404,49 eiro mēnesī attiecīgi par ēkas 2. un 3. stāvu, neieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Attīstības pārvaldes vadītāja vietnieks Imants Mekša skaidro, ka uzņēmums plāno izveidot vakuuma mēģeņu un mikromēģeņu ražošanas rūpnīcu ēkas abos stāvos. Vakuuma mēģenes ir vienreizlietojamas sterilas ierīces venozo asiņu ņemšanai un uzglabāšanai. Vakuuma mēģenes ir sterilas vienreizlietojamas divpusējās adatas, adatas turētāja un mēģenes komplekss, kas tiek izgatavotas no plastmasas, kuras tiks izgatavotas Kazahstānā, savukārt Rēzeknē jau tiks veikta komplektēšana – vakuuma radīšana mēģenē un dažādu reaģentu pievienošana, marķēšana un iepakošana, kā arī sterilizēšana.

Kopā uzņēmums plāno radīt 30 jaunas darba vietas un veikt ap 500 000 eiro ilgtermiņa ieguldījumus tehnoloģiskajās iekārtās trīs gadu laikā.

Pašvaldība degradēto ēku ir pārbūvējusi ar Eiropas Savienības līdzfinansējumu projekta “Degradēto teritoriju atjaunošana, izveidojot biroja telpu un ražošanai paredzēto publisko infrastruktūru” (Nr. 5.6.2.0/17/I/005) ietvaros.

 

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?