Trešdien, 22. janvārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” trešo reizi pulcējās Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu audzēkņi, lai piedalītos “Erudīts 2020” trešajā sezonas spēlē. Konkurss tiek rīkots ar mērķi veicināt vidusskolēnu padziļinātas zināšanas par pasauli kā tādu, rosināt uz aktīvu līdzdalību sabiedriskajos un vēstures izzinošajos procesos, veidot skolēniem prasmi diskutēt, pamatot un aizstāvēt savu viedokli, darboties grupā, kā arī pieņemt kopīgus lēmumus.

Visa “Erudīts 2020” sezonas spēle ir veltīta tēmai “Viss par visu” un trešajā spēlē jauniešiem bija jāatpazīst Latvijas pilis un muižas, kukaiņi, latviešu mūziķi, Latvijas pilsētas 20.gs. sākumā/ vidū un jāatbild uz jautājumiem par sportu, mākslu un literatūru.

Spēlē šoreiz tika pārstāvētas 6 Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošās un profesionālās mācību iestādes. Trešās spēles uzvarētāji ir Jāņa Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolas komanda, kas šajā spēlē ieguva 57,5 punktus, otrā vieta ir Rēzeknes tehnikuma komandai, kas saņēma 51,5 punktus, un trešo vietu ieguva Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas komanda, iegūstot šajā spēlē 50,5 punktus.

Vēlamies izteikt pateicību visiem šīs spēles dalībniekiem par aktīvu iesaistīšanos, skolotājiem – konsultantiem par sagatavotiem audzēkņiem, konkursa “Erudīts – 2020” komandai: ARPC jaunatnes lietu speciālistei Eleonorai Ivanovai, ARPC jaunatnes darbiniecei Karīnai Smirnovai, Erasmus + brīvprātīgajiem Polinai Karaskinai no Krievijas Federācijas un Anželikai Borodinai no Baltkrievijas.

19. februārī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs “Zeimuļs” atkal gaida Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo un profesionālo mācību iestāžu vidusskolēnus uz 4. spēli.

Informāciju sagatavoja ARPC “Zeimuļs” interešu izglītības metodiķe Dana Pavļukeviča

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?