Janvārī tradicionāls pasākums Rēzeknē ir pērnā gada sasniegumiem bagātāko sportistu godināšana. Ņemot vērā lielo sportistu skaitu pilsētā, šogad “Sporta laureāta” pasākums sadalīts divās daļās – 26. janvārī jau sveikti sportisti līdz 16 gadu vecumam, tikmēr pieaugušo sportistu sumināšana vēl gaidāma 30. janvārī.

Apbalvotie jaunatnes sporta laureāti:

Nominācija „Jaunatnes Sporta laureāts – 2019” – Iļja Pleškāns (grieķu-romiešu cīņa, Latvijas “U-15” izlases dalībnieks, Eiropas “U-15”čempionāta dalībnieks, Latvijas čempions U-15 vecuma grupā, otrās vietas ieguvējs Latvijas Jaunatnes Olimpiādē un Latvijas čempionāta kadetiem), treneris Levnards Čačs.

Nominācija „Jaunatnes Sporta laureāte – 2019” – Anna Kazmerika (šahs, Latvijas jaunatnes izlases dalībniece, Eiropas Jaunatnes šaha čempionāta dalībniece, Latvijas jaunatnes vicečempione), treneris Aleksandrs Vasiļkovs.

Nominācija “Labākā Jaunatnes sporta spēļu komanda – 2019” – 2008. gadā dzimušo zēnu basketbola komanda „SK Ezerzeme”/ BJSS (3. vieta Latvijas Jaunatnes Basketbola Līgas čempionātā starp 54 komandām), treneris Aleksejs Grehovs.

Nominācija “Labākā individuālo sporta veidu komanda – 2019” – estētiskās vingrošanas komanda „SK Crystal Little Star” (1. vieta Latvijas čempionātā estētiskajā vingrošanā), treneres Karīna Bogdanova un Irina Golovinska.

Par augstiem sasniegumiem sportā 2019. gadā tika apbalvoti Latvijas izlašu dalībnieki un kandidāti:

  • Latvijas “U-15” futbola izlases kandidāte Viktorija Višņakova,
  • Latvijas “U-17” futbola izlases dalībnieces Jekaterina Ovsjankina un Sofja Garanča,
  • futbola treneris Sergejs Prokopkins,
  • Latvijas kadetu galda tenisa izlases dalībnieks Haralds Fjodorovs,
  • Latvijas kadetu galda tenisa izlases dalībniece Linda Laduse,
  • galda tenisa treneris Bruno Losāns,
  • Latvijas motokrosa izlases MIXKids klasē dalībnieks Denijs Bogdanovs,
  • Latvijas motokrosa izlases MIXKids klasē kandidāts Rems Šarovs,
  • motokrosa treneris Valdis Ancvers.

Par sasniegumiem sportā 2019. gadā Rēzeknē tika apbalvoti Rēzeknes bērnu-jaunatnes sporta skolas dažādu sporta veidu nodaļu audzēkņi:

  • basketbolā: Armands Gailišs, Jānis Rundāns, Timurs Peiners, Daniela Voiciša, Agnese Pavlovska, Anastasija Sofronova (treneri Aleksejs Grehovs, Juris Fedotovs, Jānis Opencāns, Edīte Korkliša),
  • futbolā: Lukass Mackevičs, Andrejs Sokolovs, Augusts Ūdris, Albina Kaņepe (treneri Ligita Tumāne, Deniss Berjoza, Edvīns Savickis, Guntars Silagailis, Romans Ščavinskis),
  • vieglatlētikā: Elizabete Bikovska, Karina Drelikova, Artis Višs (treneri Ignats Cipruss un Edgars Kļaviņš),
  • grieķu-romiešu cīņā: Artis Elksnis, Ņikita Starovoitovs, Jaromirs Žukovs, Ņikita Rižakovs, Kirils Kovaļovs, Kirils Živkovs (treneri Vladislavs Žukovs, Levnards Čačs, Jurijs Čačs),
  • peldēšanā: Aleksandrs Greiškāns, Oļegs Mihailovs, Valērijs Samodurovs, Dainis Kudrjavcevs, Andrejs Mihailovs, Sabīne Jupatova (treneris Sergejs Kudrjavcevs),
  • šahā: Žanete Kluša, Lauris Lazovskis, Edvards Gaidis (treneris Aleksandrs Vasiļkovs),
  • tenisā: Ksenija Žuravļova, Eduards Švarcs, Aleksejs Žuravļovs, Vladislava Leščinska (treneris Sergejs Vasiļjevs),
  • florbolā: Zigmārs Pudenko, Arvis Laizāns (treneris Ēriks Džuls un Vjačeslavs Kirilovs),
  • volejbolā: Sofja Antonova, Kristīne Rudžāne, Anete Teivāne (treneris Arnis Žogots un Oļegs Žukovs).

Par sasniegumiem sportā 2019. gadā Rēzeknē tika apbalvoti Rēzeknes pilsētas sporta klubu dalībnieki:

  • kikboksā: Kristers Zelčs, Artjoms Maļinovskis, Emiljāns Bondarevs, Deniss Perehoževs, Artūrs Uškāns (treneris Nikolajs Pušņakovs),
  • mākslas vingrošanā: Milana Smirnova, Nellija Pušņakova, Zarina Valtere (treneri Laimonis un Irina Tarasovi),
  • telpu futbolā: Ņikita Afanasjevs, Arsenijs Dubins, Maksims Nazarovs (treneris Vitālijs Voskāns),
  • karatē: Laura Elizabete Karčevska, Marta Teicāne, Mihails Sazonovs (treneris Oļegs Komars); Evelina Strode, Kristīne Trimalnieka, Elīna Vilčiņska (kluba vadītāja Aleksandra Vilčiņska),
  • sporta dejās: Nikita Bogdanovs un Sanita Misiņa, Daniels Železņikovs un Loreta Krastiņa, Jānis Kotāns un Adriāna Zinere (trenere Ilona Kalniņa); Rendels Grigorjevs un Kamila Kraine, Ilja Siņicins un Kristīne Jefimova, Vladislavs Kopilovs un Ksenija Ščerbakova (trenere Okasana Šalajeva-Kraine),
  • tekvondo: Dmitrijs Diklabs, Dominiks Kijahs, Ritvars Adijāns (treneris Aleksandrs Klimanovs),
  • motokrosā: Ēriks Cainišs un Vladimirs Bogdanovs.

 

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

*

SAZINIES AR MUMS

Atsūtiet mums ziņu un mēs sazināsimies ar Jums tiklīdz tas būs iespējams.

Sūta
©2020 Rēzeknes pilsētas dome

Log in with your credentials

Forgot your details?