Latvijas Televīzijas ēterā skatāms raidījumu cikls “Literatūre”. Tajā nešķiramais ceļotāju pāris – Marta Selecka un Gustavs Terzens – kopā ar rakstniekiem un grāmatām apceļo latviešu literatūras pasauli. Rēzeknes 2. bibliotēkas lasītavā izvietots grāmatu plaukts “Literatūre”.

Raidījums “Literatūre” aicina ikvienu interesentu izlasīt 20 grāmatas līdz gada beigām. Vairāk par šīm grāmatām un to autoriem skaties raidījumā “Literatūre” ik ceturtdienu plkst. 20.00 LTV1 kanālā vai raidījumu ierakstu lsm.lv jebkurā sev ērtā laikā vai meklē grāmatas bibliotēkā.

Bibliotēkas “Literatūre” grāmatu plauktā apskatāmi un līdzi uz mājām paņemami ir tādi darbi kā Annas Rancānes “Advente”, Antona Rupaiņa “Māra mostas” un “Baltie tēvi”, Anšlava Eglīša “Cilvēks no Mēness”, Ernesta Birznieka-Upīša “Izlase”, Ingas Ābeles “Lugas”, Ievas Melgalves “Mēness teātris”, Kārļa Skalbes “Pasakas”, Kārļa Vērdiņa “Dilles tante” un “Pieaugušie”, Marģera Zariņa “Viltotais Fausts jeb pārlabota un papildināta pavārgrāmata”, Māra Bērziņa “Gūtenmorgens”, Paula Bankovska “18” un Viļa Lāča “Zvejnieka dēls”.

Grāmatas gaida savus lasītājus Atbrīvošanas alejā 166, ēkas otrajā stāvā.

Informāciju sagatavoja Rēzeknes 2. bibliotēkas vecākais bibliotekārs Artūrs Bondars

0 Komentāru

Komentāri

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

*

Sazinies ar mums

Nosūtiet mums ziņu un mēs ar Jums sazināsimies.

Sūta
©2022 Rēzeknes valstspilsētas pašvaldība

Log in with your credentials

Forgot your details?